Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki, aki 37 hetes...

Van valaki, aki 37 hetes terhesen vagy hasonló korúan ment lakodalomba? Mennyire volt megterhelő?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon jól viselem a terhességet,de még csak 25 hetes vagyok,gondolom mostmár hétről-hétre nehezebb lesz..:)
2013. jún. 6. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

38 hetes leszek amikor esküvőre megyek :))

Remélem meleg lesz, mert szép ruhám csak nyári lenge szoknya

lesz!

2013. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tanúm így volt. Az esküvőt bírta, ült, amikor lehetett. A lagzi pár nappal később volt, addigra megszült, de azt mondja, nem az esküvő miatt. :)
2013. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én 35 hetesen voltam. Elég nehezen bírtam. Éjszakai lagzi volt, zavart a hangos zene, a fiam fel-le ugrált egész éjjel a pocimban- mondjuk én azelőtti nap sem pihentem, így visszagondolva jól jött volna. Minden terhesség más, ha nincsenek jóslóid és görcseid akkor jó lesz, de készülj fel, h minél előrehaladottabb a terhességed annál valószínűbb h zavarnak bizonyos dolgok (pl. hangos zene, hosszas ülés)
2013. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, én 34 hetesen voltam apósom 50. szülinapi buliján, hát én már azt is nehezen viseltem, éjjeli 1 óráig bírtam, kisfiam hancúrozott a pocakomban a hangos zene miatt..

Jótanács, kényelmes széked legyen, plusz egy másik amire felrakhatod a lábaid, én nagyon vizesedek, ülni se jó állni se jo... nálam volt még két kispárna és papucs is ha nagyon megdagadna a bokám...

2013. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!