Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Szent Imre kórházban kinek...

A Szent Imre kórházban kinek milyen tapasztalata van a szülésznőkkel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék megfogadni szülésznőt - ha érdemes -, de nem tudom, ki, milyen. Tudnátok ebben segíteni?

Köszönöm!

29 hetes km


2009. okt. 8. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
ÉN VASTAGNÉ NAGY ÉVÁT AJÁNLANÁM.EGYSZERŰEN SZUPER.NAGYON SOKAT SEGÍTETT ÉS NAGYON RENDES,ODAFIGYEL MINDENRE.HOMEOPÁTIÁS BOGYÓKKAL IS SEGÍTETT A TÁGULÁSNÁL MAJD A SZOPTATÁSNÁL.ÉN NAGYON MEG VOLTAM VELE ELÉGEDVE.
2009. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem erőltette nagyon a homeopátiás bogyókat? (mert egy kicsit szkeptikus vagyok ezel...) Milyen "tiszteletdíjat" kért?
2009. okt. 8. 11:38
 3/3 anonim ***** válasza:
EGYÁLTALÁN NEM ERŐLTETTE MERT ÉN IS MEGMONDTAM NEKI AZ ELEJÉN,HOGY NEM HISZEK BENN.VÉGÜL A PÁROMMAL MEGBESZÉLTÜK,HOGY SEMMI VESZTENI VALÓM NINCSEN ÉS KIPRÓBÁLTUK.NEKEM SZERENCSÉSEN BEJÖTT.PÉNZT NEM KÉRT EGY FILLÉRT SEM DE MIVEL MI NAGYON MEG VOLTUNK VELE ELÉGEDVE ADTUNK NEKI EGY KEVESET.
2009. okt. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!