Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet hasat epilálni?

Terhesen lehet hasat epilálni?

Figyelt kérdés

Sajnos szőrős pocakkal áldott meg az ég,amióta komolyabban az eszemet tudom epilálom a hasam.hála az égnek nem erős fekete szőrzet de sajnos még igy is látszik ha nem epilálom le.

most 17 hetes vagyok,és mióta tudom hogy jön a baba azóta nem epiláltam és most már nagyon szégyenlem mert elégé látszik!

árthatok vele a babának ha epilálok?

Nem az egész hasamat kell,csak a köldök vonálabban van ami azt jelenti hogy egy perc sem kell hozzá hogy leszedjem!


2013. jún. 5. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, mivel a bőrödön van. Valszeg azt megérezheti, hogy anyának most éppen nem jó, de ennyi.
2013. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
MAgának a magzatnak nem árt, de beindulhat tőle a szülés.
2013. jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, szerintem nyugodtan lehet. Én is gyantáztam, vagy néha epilátorral kitépkedtem.

Gondolom akkor lehetne esetleg ártalmas, ha szőrtelenítő krémet kennél rá, és abból netán valami káros anyag jutna be a szervezetedbe (mint ahogyan a hajfestésre is mondják), de ha epilálod, akkor nem hinném, hogy bármi probléma lehet.

2013. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is epiláltam, és gondoltam is rá, hogy nem -e gáz, de nem lett.:-) Csak hangos lehetett szerintem.
2013. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen,a gyantáról és a szőrtelenitőről hallottam hogy azt nem lehet mert felszívodnak bőrőn keresztül a káros anyagok.

ezeket a dolgokat nem is birom mert mindig kiütéseim lesznek tőle.

az epilátorral tényleg anyira gyorsan meg van,nem hiném hogy baja lenne.

de amig mások nem erősitették meg adig nem mertem hozzá kezdeni!

Köszönöm!

2013. jún. 5. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!