Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy férjem. És gyereket...

Van egy férjem. És gyereket szeretnék állítólag ő is! Csak én attól félek ha teherbe esek akkor elhagy. Pedig én nagyon nagyon szeretem! Mit tegyek? Segítseteek!

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért hagyna el?
2013. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert először nem szeretett volna gyereket és most állítólag már igen és ha terhes lennék akkor félek h talál egy másik nőt.....
2013. jún. 4. 14:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom, nektek milyen, vagy miről szól a házasságotok, de én éppen 8 hónapos kismama vagyok, és a férjem soha nem imádott még ennyire! minden nap dícsérget, lesi minden kívánságomat, és nagyon várja a fiacskánkat. látom rajta, hogy már MI vagyunk neki a legfontosabbak, és soha nem éreztem ennyire biztonságban mellette.


ha nagyon a külsőségekért vett el, vagy csak érdekből, akkor megértem a félelmedet, de egyébként nem.

2013. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

De miért nem hiszed el neki, hogy mostmár akar gyereket? Hány évesek vagytok?

Ne haragudj, de ha ennyire nem tudsz benne megbízni, akkor ne neki szülj...gyereket csak akkor vállaljatok, ha teljes az egyetértés, és magad mellett tudod a férjed teljes vállszélességgel, mert se a terhesség, a szülés, és utána az első pár év nem sétagalopp!

gyönyörű időszak, de nagyon próbára teszi a kapcsolatot, és mindenki türelmét...

2013. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát, benne van a pakliban. De egy olyan nőt is elhagy a férje egyik napról a másikra, aki nem hitte volna, hogy megteszik vele. Én pl 99%-ra tudtam, amikor gyermeket vállaltunk, hogy nem fog elhagyni. Még akkor sem hagyna el, ha már nem szeretne. Ez sem a legjobb, mert így nem tudhatom, hogy vajon azért van még velem, mert szeret, vagy csak kötelességből. Szóval, nem tudhatod. De én ilyen félelmekkel nem szülnék neki gyermeket. Keresnék olyat, akinél fel sem merül a gondolata, hogy elhagy. Persze, mint mondtam, nem tudhatjuk előre.
2013. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ő nem akarja?
2013. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi vagyok hány éves vagy? Elég gyerekes ez az egész kérdés feltétel:)
2013. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha akar, miért hagyna el? Ha nem bízol benne, akkor viszont várj még! A terhesség nyugalmat követel(ne)!
2013. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A férjed, ha szeret Téged így, akkor akkor is szeretni fog, ha babátok lesz. És lehetőleg még jobban! :) Legalább is számomra így lenne normális... Elhagyni meg bármikor elhagyhat, gyerekkel vagy anélkül... :/
2013. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem bízol meg benne, akkor inkább ne szülj.
2013. jún. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!