Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon görnyedten szoktam...

Nagyon görnyedten szoktam sajnos ülni és amúgy sem valami jó a tartásom, nehezemre esik kihúzni magam. Kárára van -e ez a kisbabának?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A babának nem okoz gondot, legfeljebb neked..én sem húzom ki magam mindig, de néha nyújtóztass, jól fog esni..meg a hanyattfekvés is kell.
2008. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Járok hetente kétszer tornázni is, meg persze napközben is sokszor jólesik nyújtani magam. Arra gondoltm, hogy vajon jut -e elég oxigén a kicsinek?
2008. jún. 19. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a görnyedés nem valami jó dolog. A kicsinek nem árt, de ha nem lenne jó neki, akkor hidd el, jelezne. Amíg van elég helye, addig nem zavarhatja szerintem.

Viszont neked tényleg ki kellene valamit találnod, mert egyre nehezebb lesz tartani magadat, egyre több súlyt kell cipelned. Nekem is nagyon rossz a tartásom, és 25 hetesen érzem is, sokkal gyengébb már a gerincem.

2008. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg gerinctornát végezni, hogy erősítsd a hátizmaidat, illetve az javít a tartásodon. A későbbiekben meg fogsz halni a hátfájástól, ha nem kezded el erősíteni a hátad. Én mindig egyenesen álltam, de mióta terhes vagyok elég gyakran görbén sajna, mert úgy kényelmesebb, nem húzódik a pocim. Viszont már érzem, hogy fáj a hátam. Néha egy kis vállkörzés is segít, de kell a rendes torna, ha korábban nem erősítetted a hátad és rossz a tartásod.
2008. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindnkinek a válaszokat és jótanácsokat! Pár hete érzem, hogy nagyon nem akaródzik kihúzni magam, igyekszem figyelni rá, de amint leköt vmi, 'visszaesem'. Minden nap reggel és este vállkörzésekt csinálok, ez jól is esik nagyon. Meg a tornán is szoktunk váll- és hátizmot erősíteni. 22 hetes vagyok most és félek, hogy csak jobban 'összesik' atartásom a terhesség előrehaladtával.
2008. jún. 19. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!