Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor vettetek először valamit...

Mikor vettetek először valamit a kisbabának?

Figyelt kérdés
Hányadik héten kezdtetek vásárolni? Pl. babaruhát, bútort, stb.?
2010. aug. 31. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én még 3 hónapos terhes sem voltam, de már vásárolgattam, ráadásul csupa kék cuccokat mert tudtam, hogy kisfiam lesz. :) A kiságyat csak akkor vettük meg amikor már nagy terhes voltam, de nem babona miatt, csak úgy alakult.
2010. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Amint kiderült(20 .hét körül) hogy kisfiam lesz megvettük a kiságyat,kádat,1-2 ruhát...majd utána szépen sorban mindent..hányadik hétben jársz?
2010. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én sajna babonás vagyok és csak a betöltött 6.hónap után fogtam vásárlásba.Én,addig senkinek nm engedtem venni,hozni semmit.

Különben szerintem ez az idő elég is arra hogy jól körbe nézegess a boltokban átgondold mire is van igazán szükségetek a baba körül.Nekem még sokat segített a védőnőtől kapott lista amit már ki is egészítettem a következő lurkó érkezésére.

11 hónapos kislány és 8 hetes pocaklakó anyukája

2010. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az elso uh utan, de akkor csak egy cuki torolkozot. Aztan amikor mar tudtuk, hogy csajszi a masodik uh-n, utanna lassan elkezdtunk bevasarolni. A ruhacskakkal vigyazz, mert nekunk nagyon sok kismeretu ruha sikeredett, es mar nagyobb sulyra a pocilako, mint a cimken feltuntetett suly. Nagyon sok ruhat kaptunk, foleg habos-babos, csipkes-fodros ruhacskakat, farmerokat, amiket nem biztos, hogy hasznalni tudunk majd. A picurnak elsosorban rugdallodzo es body kell, amiben kenyelmesen aludhat az elso par honapban.

Nem kell elsietni a vasarlast, de ne hagyd nagyon a vegere se.

Erdemes csinalni egy listat, szetnezni tobb helyen, hogy mi hol olcsobb vagy minosegileg mi felel meg jobban. Igy jobban be tudjatok osztani a penzt es nem lesz egy csomo felesleges holmi. Hagyjatok azokat a dolgokat utoljara, amikre ajandekkent szamithattok (ruhak, jatekok).

2010. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13 hetesen volt egy atfogo ultrahang, ott sokmindent neztek, utana kezdtem el vasarolni.
2010. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

18 hetes vagyok, és igazából már nagyon nézelődöm én is:) Azért is kérdeztem, hogy nem korai-e még. De a válaszokból úgy látom, hogy lassan lehet vásárolgatni:)

2010. aug. 31. 20:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor megtudtam hogy terhes vagyok, épp kint voltam New Yorkban a férjem nélkül, és vettem egy I love NY body-t, és azzal jelentettem be a dolgot a reptéren, mikor hazajöttem. Persze lehet, ezt inkább a férjemnek vettem, nem a babának... ;)
2010. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kb. hat hetesen, amikor volt szívhangja. Két édes pólót és egy kardigánt. De ezeket is csak azért, mert 500 Ft-ba kerültek.

A vásárlás elkezdését a 20. hét körül tervezem, de mi még csak 10 heteskék vagyunk.:)

2010. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3-hós.terhes voltam,amikor elkezdtünk vásárolgatni.Ugyanis nagyon nehéz egyszerre mindent beszerezni a legvégén csak babona miatt.Nekünk nem bírta a pénztárcánk.
2010. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első fiammal a 24. hét környékétől kezdtem, de igazából a 30. héttől indultam be. Most 27. hetes vagyok, de még semmilyen előkészületet nem tettem, mert nincs túl sok időm. A 34. hét környékétől gondoltam.
2010. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!