Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a baj, miért nem nő...

Mi lehet a baj, miért nem nő a pocakom?

Figyelt kérdés
26 hetes és 4 napos vagyok,és nem akar nőni hasam.Méregetem minden héten,de már vagy másfél hete nem nőtt semmit.Mikor voltam dokinál két hete megmérte a méhem és az akkor pont akkor volt,mint kell lennie,de a pocim nem nő hiába méregetem.Nagyon vékony testalkatú vagyok,sajnos soha nem tudtam hízni akárhogy akartam,és szerintem a 26 héthez képest elég pici a hasam.
2008. jún. 19. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Ne aggodj,semmi gond nincs!Figyeld meg,majd egyik pillanatrol a masikra hirtelen fog megnoni.Nekem is kb.a 28 het utan hirtelen akkorat not,most 32 hetes multam es mindenki azt kerdezi,hogy ikreim lesznek?Pedig elotte nekem is alig latszott.Egyebkent En is vekony testalkatu vagyok 172 cm magas es 60 kg.-mal indultam,most tartok 72 kg.-nal.

Jo egeszseget es boldog babavarast!

2008. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha eszel rendesen, akkor nincs baj. Inkább örülj, hogy nem fogsz felszedni egy csomó fölösleges kilót. A pocid majd nő, nem mindenkinek lesz hatalmas pocakja.
2008. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!