Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kíméletesebben takarítotok a...

Kíméletesebben takarítotok a terhesség elején ill. alatt? Van valami amit már nem Ti csináltok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 16:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy csináltam mindent.

Ráadásul anyumék költöztek, mikor 8 hónapos terhes voltam, így mentem segíteni, én még a ruhásdobozt is cipeltem, na jó nem a 20 kg-osat, de azért volt pár kg.

2009. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

véletlen se emelj és ami még veszélyes,az a nyújtózkodás! Ha teheted,az ablakpucolást bízd másra.Ezeken kívül meg úgyis érzed majd mi az ami megy és mi nem :)

Ügyes legyél :D

2009. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy csináltam mindent, mivel segítségem nincs a férjemen kívől, ő pedig sokat és nehezet dolgozik, nem hagyhattam még az itthoni teendőket is rá!

Persze a nehéz dolgokat, ha kellett arréb tolattam/rakattam vele, de ezen kívül mindent én végeztem. 39hetesen ablakot pucoltam például, semmi bajom nem lett, 40+2 hétre született a fiam, egészségesen, pedig nyújtózkodtam is!


2hetes baba anyukája

2009. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!