Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 41 hetes vagyok, most 20ra...

41 hetes vagyok, most 20ra vagyok kiirva. Ha nem szülök meg 20án akkor befektetnek? Mennyi idöt hagynak a tulhordásra?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Változó,engem még 5 napig békénhagytak , aztán csak elindították , de nem vészes ne félj , nem sokára találkozol a pickével!!!
2008. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első terhességet a legtöbben túlhordják. A lepény állapota határozza meg, hogy mennyit engednek. ha még el tudja látni a babád, akkor várnak nyugodtan, mégiscsak jobb, ha magától indul a szülés. A dokid tudni fogja, ha már nem várhattok tovább és beindítja, ha már feltétlen szükséges.
2008. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Szia! Én még csak 35 hetes vagyok, de nálunk a kórházban ez úgy működik, hogy annak a hétnek az elején befektetnek amire ki vagy írva. Persze ha addig nem indul meg :-)

Elvileg a 42. hétig szokták az orvosok engedni a túlhordást, mert akkor már nagyon öregszik a méhlepény. Nekem legalábbis ezt mondta az orvosom, aki főorvos.

Szerintem semmi különbség nincs az között, hogyha a 42. héten megindítják a szülést, vagy megindul magától. A vége ugyan az lesz, egy gyönyörű kismanó. Ne aggódj, ne félj, az orvosok úgyis tudni fogják, hogy meddig lehet odabent a baba. Olyan is előfordulhat, hogy elszámoltak 1-2 hetet.

Minden jót és könnyű szülést kívánok

2008. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!