Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok. A babám az...

38 hetes vagyok. A babám az adatai alapján 39 hetsnek felel meg. Szoltak is hogy nagy baba lesz. Lehet hogy hamarabb is jön egy héttel?

Figyelt kérdés
Mármint 39 hetesen ő 40 hetesnek felel meg. A lepény II.fokban érett.
2008. jún. 19. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze elképzelhető, ezen ne aggódj, a lényeg, hogy egészséges a baba.
2008. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hetet csusztattak.35 hetes ultrahangon azt mondták,hogy 37hetes és 3 napos terhes vagyok.Nekem is azt mondták,hogy nagy baba lesz,de most 20ra vagyok kiirva és még nem szültem meg,a babával sincs baj.Lehet,hogy elöbb szülsz,nekem is mondták,de nálam nem jött be.Hisz holnap kéne szülnöm
2008. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nekem is nagy babám lett, és már a 37. héttől vártam, hogy mikor szülök, de végül 3 nappal túlhordtam, és akkor beindították.
2008. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!