Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Béres Maternát lehet szedni...

A Béres Maternát lehet szedni kiegészítő vitaminként?

Figyelt kérdés
Az orvosom tanácsára, 20 hetes terhesen abbahagytam az Elevit szedését. Arra gondoltam azért hetente 1-szer, 2-szer vennék be Maternát. (Az van itthon, Elevitet már nem vennék.) Szerintetek? Vagy inkább a dokimat kérdezzem meg?
2008. jún. 19. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan milyen arányokban van benne vitamin, de bennem kétségeket ébreszt minden ami Materna néven fut. Régebben ez volt az egyetlen és mivel nem volt megfelelő a vitamin aránya nagysúlyú babák születtek: pl 5 -6 kg-os.

Átvette a Centrum és Centrum Maternaként fut, meg úgy látszik ahogy te ismered úgy is.

Én inkább javasolnék mást: Gravidát, vagy Hipp natalt.

De ha nem akaor megkérdezni a dokit kérj tanácsot a védőnőtől.

2008. jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyugodtan heti egy alkalommal szedd be azt ami van-materna. Én kiegészítésként pezsgőtablettákat iszom c vitamint, magnéziumot és kölyökpezsitablettát..ezekben is van sok fontos anyag, de nem nagy mennyiségben.
2008. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaaaa! Tényleg Centrum! Nem Béres..Tévedtem. És köszi a válaszokat. Azt hiszem, heti 1 nem árthat...
2008. jún. 19. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!