Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szed valaki Elevit mellé...

Szed valaki Elevit mellé kiegészítő kalciumot?

Figyelt kérdés

Ma vettem Béres 500-at, de nem tudom merjek-e az Elevit mellé bevenni egy egész szemet!

17 hetes kismama


2009. máj. 7. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a nőgyógyászod nem ajánlotta, illetve nem utal nálad semmi súlyos kalciumhiányra, akkor az Elevit mellé ne szedj más kiegészítő vitamint. Szerintem kérdezd meg erről a nőgyógyászodat, vagy a védőnőt.
2009. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Én az Elevit mellett még iszok kalcium ( 500 mg ) és magnézium ( 200 mg ) pezsgőtablettát. Ha eszembe jut, akkor még C-vitamint is kapok be.
2009. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szedtem az elevit mellé kálciumot nekem a védönö mondta mert zsibbadt a lábam! Szerintem nyugodtan szedheted!


37 hetes kismama

2009. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szedtem, mivel a sajton és tejfölön kívül semmilyen tejterméket nem fogyasztok. Bár nem végig, de elég sokáig szedtem.
2009. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, szedd, nekem a kalcium még fontosabbnak is tűnik 2. harmadtól! Én is végig szedtem, plusz még vasat is.

Ha megnyugtat, jó pár órás difivel vedd be, akkor végképp nem is találkoznak.

2009. máj. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!