Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Behívtak kiegészítő vizsgálatr...

Behívtak kiegészítő vizsgálatra ez most rosszat jelent?

Figyelt kérdés
December 19-én voltam afp szűrésen Most kaptam egy "wc" papírt,semmi eredménnyel hogy jelenjek meg ultrahang szakrendelésen mert az elvégzett afp szűrés eredménye további kiegészítő vizsgálatokat tesz szükségessé. a vért 15+3 naposan vették le. Kombinált teszt eredményem 1:9000-hez lett. életkorfüggő kockázat 1:1300. Most be vagyok tojva, mi lesz holnap. Nektek is volt ilyen?
2009. jan. 7. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

lehet eltér az eredményed az átlagtól valamelyik irányba. Nekem nem volt ilyen.

Minden rendben lesz, ne félj. Mondjuk nekem 16 hét 4 naposan vették le, én úgy tudtam, hogy a 16. héttől veszik le a vért ehhez.

minden jót.

8hós kisfiú anyukája

2009. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azért van szükség a kieg. vizsgálatra,mert nem jó időben vették le a vért.Betöltött 16 héten kell menni, nekem sem jókor volt a vérvétel,ezért megismételték a vérvételt, mikor már tényleg betöltöttem a 16-ik hetet, és semmi probléma nem volt a második eredménnyel. Ne aggódj,biztos minden rendben van.
2009. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

18 hetes genetikai ultrahangon voltál??? Csak mert az AFP vizsgálat a 18 hetes ultrahanggal teljes. Szerintem is korán vették le. Nem kell izgulni. Nincs semmi baj!

Én tegnap voltam a 18 hetes uh-n (a doki szerint már 19 hetes a picim), és vissza kell mennem 2 hét múlva. Nem azért, mert baj lenne, hanem mert nem sikerült rendesen megmérni mindent (van egy kis fölös a hasamon).

Csak nyugodj meg! És minden jó!

19 hetes kismami

2009. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

jövő hét pénteken mennék 19 hetesen a genetikai uh-ra.most megyek helyette hnap, de akkor a másik ami 16-án lenne most elmarad ezáltal?

képet szerettem volna és videót, csak ahhoz meg 2000-es befizetés kellene de már nem tudok honnan szerezni csekket :(

2009. jan. 7. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az elmarad-e. Lehet, hogy csak előrébb hozták. Végtére már a 18. hétben vagy. Igazából az eredményed alapján nem kellene kútba ugrani. Lehet csak elővigyázatosság. Szerintem ne görcsölj ezen. Tudom, hogy csúnyán hangzik, de akkor aggódj, ha már biztos, hogy baj van. Addig csak nyugi!

A 19 hetes kismami

2009. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rossz lett az AFP-m (alacsony)de nekem senki nem mondta,h. csináljak bármit is. Kombinált szűrésem nekem is jó lett 1:11000-hez.

Genetikai UH-n voltam mert azt már eleve mondták,h. kell menni, ott mindent rendben találtak és még hozzátette a doki,h. hamarabb lett levéve és ezzel ennyi. Sztem ne aggódj, a kombinált teszt sokkal tutibb. Semmit nem jelent az AFP eredménye önmagában. Rengeteg kismamának rossz az eredménye és nincs semmi baj a babával.


Üdv:

35 hetes kismama

2009. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!