Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen +7 kiló valóban...

30 hetesen +7 kiló valóban ennyien drámai?

Figyelt kérdés

Ma voltam terhesgondozáson, 59 kg-ról indultam, most vagyok 30 hetes és 66 kiló. (A magasságom 178 cm)

A terhesgondozós nő szinte nekem esett, hogy diétázzak, közben meg annyira nem jött máshova csak a hasamra, hogy az arcom is be van esve. 26-os méretű gatyáimat meg simán hordom mint előtte -kigombolva, övvel. Valóban fogjak diétába vagy ennek elment az esze?


2013. máj. 28. 20:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem kell diétáznod. Azért +7 kg egyáltalán nem sok 30 hetesen. Bolond az a nő.
2013. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem. Ha 30 hetesen 27 kg-nál járnál, na az a határozottan drámai kategóriába sorolható. Nincs szerintem probléma a súlyoddal. Én 28 hetes vagyok, +6 kg-nál járok, szintén pocakra hízva. Azért mielőtt a terhesgondozós nő is neked esne, gondolkodjon el azon, hogy a babád már közel 2 kg-s, plusz nagyjából 0,5-1 kg a méhlepény, a megnövekedett cici, a magzatvíz, és az egyebek. Szóval ez a 7 kg, valójában kb. 4 kg többletet takar, ami lássuk be: tökéletesen belefér egy terhességi hízásba. Szóval ne aggódj, szerintem, rossz napja volt. Nem szükséges diétáznod. :)
2013. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Uristen, dehogy! Sztem ezt nem is kell magyarazni. Tojd le...
2013. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A gyakorlatban a +12 kg a megengedhető határ. Az elkövetkezendő 4 hét alatt a plusz 5 kilót is felszeded, akkor sincs semmi gond. A nő meg menjen a p.csába. Van, aki 30 kilót felszed.
2013. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Fú, nagyon köszönöm nektek a válaszokat, rendesen kétségbe voltam esve. Anyukám is mondta, hogy ne foglalkozzak vele, de annyira meggyőzően magyarázott... hogy még bőven fog rám jönni a 10 hét alatt stb.. Remélem legközelebb nem ez az eszement lesz ott.
2013. máj. 28. 20:16
 6/22 anonim ***** válasza:
Miért írtam 4 hetet?! :D Annyira felbosszant az emberi gonoszság, hogy számolni is elfelejtek!
2013. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Bolond az a nő :D. csini kismama lehetsz nem kell diétáznod.
2013. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Biztos csak irigykedett! A 7kg 30 hetesen nagyon is jó! Én is irigykedem, nekem már 12 34 hetesen ://
2013. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok :) Köszi szépen!
2013. máj. 28. 20:31
 10/22 anonim ***** válasza:

30 hetesen 22 kilónál jártam, a végére 32 lett.

A védőnő végig mondta a mágáét hogy sok...

A Dokim csak annyit mondott, nekem kell majd szülés után leadnom, ha a régi akarok majd lenni...


Bólogass a védőnőnél, egyik fülében be, másikon ki!

Max kérdezd meg, mi van ha sokat hízol, kiváncsi vagyok mit mondd

2013. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!