Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érzem, hogy nincs igazság?

Miért érzem, hogy nincs igazság?

Figyelt kérdés
Pont ma reggel 10 orakkor hagytam el a korházat,mert már megint meg kellett szakítani a terhességemet,mert elhalt a 6. hétben:(((( ez már a második,az elsőt 14.hétben kellett megszakítan!miért van hogy akki úgy szeretne babót annak sehogy nem jön össze aki meg nemakarja az pedig tucatszámra veteti el?Ez olyan borzasztó!!nem sajnáltatni akarom magam,csak jól esik kiadni a fájdalmamat!!!
2008. jún. 18. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne keseredj el, előbb-utóbb te is boldog anyuka leszel! kitartás!
2008. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, és együtt érzek veled! Nekem is volt tavaly. Sokat gondolkozom én is ezen, és valóban nem tartom igazságosnak. Most még biztos nehéz neked, de ne add fel. Kívánom, hogy mielőbb váljon valóra az álmod!
2008. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat,az biztos hogy most egy jó darabig szüneteltetjük a babót mert még egy kicsi elvesztését nemtom hogy bírnám elviselni!!
2008. jún. 18. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 evig nem sikerult a baba pedig mindent megtettunk erte. Egyaltalan nem fogant meg. Aztan magam elkezdtem keresgelni hogy mi bajom lehet hogyan es milyen vizsgalatok kellenek, es mikor dokihoz mentem elmondtam miket szeretnek hogy mit vizsgaljanak ki. Mindent megtanultam hogy hogyan lehet segiteni a babanak hogy O is ugy gondolja hogy jonnie kell. 10 honap sem telt bele es bekoltozott a baba.

Szerintem ne keseredj el hanam keress egy olyan dokit aki ert a dolgokhoz, de akkor sem hagyd magadd csak ra! Talulj sokat magadrol a tested mukodeserol es a baba fogantatasarol. Hidd el hogy nagyon jot fog tenni es nalad is bekovetkezik a varva vart csoda! Hogy most mar van internet mindent meg lehet tanulni. Kitartas es eljon nalad is a siker!

2008. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia nem tudom nem kaptál valamilyen gyógyszert?mert nekem is elhalt a terhességem és én kaptam egy duphaston nevű terhesség megtartó hormont.Most 31 hetes vagyok és minden oké.Várjál 3 hónapot és utánna menj dokihoz és kérj egy ilyen gyógyszert hid el segíteni fog jah és soha ne add fel és ne keseredj.Tudom könnyű ezt mondani de higgy nekem nekem is igy sikerült.üdv és kitartás
2008. jún. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnálom, ami veled történt. Nagyon nehéz lehet. De hogy valami biztatót is mondjak, édesanyámnak azt mondták az orvosok, hogy nem lehet babája. Mindent elkövetett, hogy mégis sikerüljön. Amikor velem terhes lett, hónapokig azt állították az orvosok, hogy nem lehet gyereke, csak valami hormonális probléma. Nem látszott rajta semmi. Már félidőben volt, amikor beutalták kórházi kivizsgálásra. Ott meg az első kivizsgálás után prof. értetlenül nézett rá,hogy minek van itt, hiszen nincs semmi baja, csak babát vár.

Mielőtt a tesóm megszületett, megint évekig kezelték, mire sikerült, de megérte, igazán jól sikerült gyerek lett belőle.

Ne add fel! Ha újra késznek érzed magad, próbálkozhattok újra.

2008. jún. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!