Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27hetes kismama vagyok. A...

27hetes kismama vagyok. A párommal ritán vagyunk együtt, mert nem igazán merjük, és amúgy is nagy már a poci, kényelmetlen. Mitől van?

Figyelt kérdés
Pár napja viszont megkívántuk egymást. Csak sajnos annyira fájt maga a szex.... Mintha összementem volna ott lent. Vajon ez mitől lehet? Vagy hagyjuk el a szexet? Vagy mi legyen?
2008. jún. 18. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ha az orvos nem tiltott el, és minden rendben van, akkor nyugodtan szerethetitek egymást, a babának nem lesz baja, esetleg kicsit óvatosabbnak kell lenni, de ami az anyukának jó, az jó a babának is! Úgyhogy ne hagyjátok el a szeretkezést, csak fordítsatok több időt egymásra, keressetek olyan pózt, ami kényelmes ( akár az interneten is, pl. www.szerelemkert.extra.hu ), és akkor könnyebben megy. Szülés után egy darabig úgyis tartózkodni kell tőle, most érdemes kihasználni az alkalmat! :)

Szintén 27 hetes kismami

2008. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is 27 hetes vagyok, és mi sem merünk szexelni. Inkább elintézzük magunknak, persze én csak óvatosan.:-)
2008. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem valahol belül féltél az együttléttől és nem tudtad magad teljesen átadni. Én már 36 hetes vagyok és a mai napig összebújunk néha, persze nem olyan gyakran, mint a baba előtt. De én azt tapasztaltam, hogy sokkal nagyobb örömet okoz a terhesség alatti szex. Én soha nem éreztem olyat, mint amit Te írtál. De ha nem tudod átadni magad az örömöknek, akkor inkább kedveskedj(etek) máshogy egymásnak.
2008. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Valószínű,mint ahogy az elöttem válaszoló is írta,nem tudtad magad átadni az érzésnek.Máshol jártak a gondolataid közben.Ha nem vagy eltiltva nyugodtan lehettek együtt.Nem ártotok a picinek vele.Nálunk a párom félt már viszonylag az elejétől.Amióta terhes lettem egyre ritkábban voltunk együtt.Eleinte hetente egyszer,majd kb a 30. héttől csak 2 hetente.Egyre jobban vigyázott ránk sajnos.Most 3 hete már rá sem lehet beszélni.Azt mondja,hogy ő nem meri,mert félti a picit.Nem tudom megmagyarázni,hogy nem lesz baja neki.Amikor utoljára együtt voltunk,amikor elmentem ő közben abba akarta hagni,mondván,hogy mindjárt kiugrik belőlem a gyerek,annyira összehúzódott a méhem.Szóval tényleg félti.:)Használjátok ki amíg lehet,hogy együtt lehettek.Én az utolsó hétben vagyok,3 hete semmi és utánna 6 hétig szintén semmi nem lesz.Talán akkor majd nem is kívánom.Olvass utánna a neten több helyen,vagy kérdezd meg a dokidat,hogy ártotok e vele.Meg fog nyugtatni titeket.Szorongások nélkül valószínű élvezni fogod a dolgot.
2008. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi nem is szexelünk, mióta összejött a baba, mert volt egy vérömlenyem, az elején meg nagyon hányingeres voltam. Most már nem is kívánok a dolgot, ráadásul tuti, hogy összeszűkül az ember ott alul, ha nincs tágítva, mert most voltam nőgyógyásznál és eléggé fájt a vizsgálat : / Úgyhogy szerintem ha nem jó, akkor ne eröltessétek!
2008. jún. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!