Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van olyan érzésem, hogy...

Miért van olyan érzésem, hogy ez a gyerek annyira jól érzi bent magát, hogy sose jön ki?

Figyelt kérdés

Annyira várom, már.. a kórház sincs 2 percre.. tehát csak gond ha túlhordom, mert sokat kell és sűrűn menni ctgre és társaira.... hogy csalogassam ki???

40 hetes kismama


2008. jún. 18. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem hiszem, hogy bárhogy ki lehetne csalni, hacsak nem a férjed "segítségével" :-)De hidd el, előbb-utóbb úgyis kibújik, minden előjel nélkül, akár már a napokban. A frontok beindíthatják a szülést és leggyakrabban hajnalban indul útnak a baba. Kitartás!
2008. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Ha kibírtál 9 hónapot pár napot csak tudsz várni.Ha a baba még nem akar jönni, akkor még rendeznie kell valamilyét odabenn.Vannak pocaklakók akiknek a fejlődési ideje 36 hét, és vannak babák akik 42 hét alatt válnak éretté.TÜRELEM! HAMAROSAN MEGÉRKEZIK!
2008. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom én... de úgy várom már ezt a kis manót!!! :)
2008. jún. 18. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugyanígy vagyok.Mára vagyok kiírva,de szinte semmi,csak néhány jósló.Úgy érzem esze ágában sincs még jönni.:)Persze az nst szerint is bármikor jöhet,de nekem olyan távolinak tűnik még.Pedig várom már nagyon.Addig élvezzük ahogy bennünk mozog,hisz nemsokára az hiányozni fog szerintem nagyon.Mást úgysem tehetünk.Hiába csalogatjuk!:)
2008. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia ismét-2.válaszoló. Egy biztos KI FOG JÖNNI !!!!!
2008. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!