Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon-nagyon felzaklattam...

Nagyon-nagyon felzaklattam magam, hogy tudnék lenyugodni?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán összevesztem a párommal. 18 hetes vagyok.
2008. jún. 18. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

ha cigiztél elötte akkor most nyugodtan elszívhatsz egy szálat.


ha nem akkor menj el sétálni. hagyd ott és irány ki, lehet még te is másképp gondolod.


jól csapkod meg.

2008. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát erre, most csak az alternatív nyugtató a jó megoldás.Persze a legjobb az lenne, ha kibékülnétek,mert akkor egyből megnyugodnnál.Ez megoldható lenne??:-)Ha viszont, most nem tudttok békülni, akkor hallgass nyugtató zenét, pihenj ke egy kicsit,igyál egy jó kis teát,de valahogy kössd le magad..Ne idegeskedj,mert úgy is megoldódik..
2008. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem most négy és fél hónapos a kisbabám. A terhesség alatt rengeteg anyagi gondunk támadt, és nagyon csúnya veszekedések követték egymást, ezért elhatároztam, hogy akármit is mond a továbbiakban a párom, nem megyek bele a vitába, illetve próbálom ővele is megértetni, hogy csak a babának ártunk. Ez valamelyest hatott. Egyébként közvetlenül a baba fogantatása előtt mindketten bagóztunk. Egyszerre szoktunk le, hogy tudjunk babával próbálkozni. Ennek ismeretében azt kell, hogy mondjam, hogy semmiképpen se nyúlj a cigihez, mert nem tudhatod, hogy mit okozol a babádnak. Ennyire rossz nem lehet. Ha végre letetted, ne kezd őjra, mert egy cigit elszívsz, a lelkiismeretfurdalás egyre haloványabb lesz, és utána ugyanúgy fogsz bagózni, mint annak előtte, és majd mondogatod, hogy na még egyet, az még úgysem árt. Ezt csak az első hozzászóló miatt írom neked. Szerintem a legjobb, amit tehetsz, hogy mondod a párodnak, hogy a veszekedéssel a babának ártotok, mert Te így nagyon nyugtalan leszel, és az közvetve a babának is rossz.
2008. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!