Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. hétben vagyok, mensis...

35. hétben vagyok, mensis görcsös+deréknyílalás már van, és eddig azt gondoltam a baba feszíti be magát. Ez nem is a baba? Hanem méhkeményedés?

Figyelt kérdés
de olyan hirtelen feszül be a hasam és ilyenkor nem tudok felállni se.kb. fél percnél tovább biztos nemtart.az este nagyon sokszor volt.fájdalmas.
2008. jún. 18. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek gyakorló összehúzódások, amik ártalmatlanok, ha kevés van is rövid ideig tart. De a te esetedben már jósló fájások is lehetnek, ami nem azt jelenti, hogy hamarosan szülni fogsz. Szerintem csak készülődik a szervezeted a szülésre! Minden jót kíván egy 27 hetes kismama
2008. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a tévedésben voltam a mai napig. Mindig azt hittem hogy a baba mászik fel és nyomja a kis fenekét fel a bordámig. De nem!! ez bizony keményedés és nem is kicsi. Ma voltam NST-n vagy Ctg-n kinek hogy tetszik. és akkor láttam a görbén, azt hittem a baba, és láttam hogy egy jókora nagy fájást illetve keményedést mutat. Sőt időnként olyan volt mintha alig kapnék levegőt, mert oda felnyomódna a baba.

Sok keményedésről nem is tudni hogy az, majd mire már 4.ik alkalommal mész ctgre, és figyeled a fájási görbét lassan megtanulod, mi micsoda.. :)) Csak addigra már szinte szűlsz is :)

Vicces ez.. :)

39 hetes 6 napos kismama

2008. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hűűű, akkor ezek tényleg keményedések.elég sokszor van.

és tényleg néha annyira feszül, hogy szinte a lélegzetem is eláll.

észre fogom venni, ha indul a szülés?már ebben sem vagyok biztos.vagy azt azért majd nem tévesztem össze semmivel.

boldog babavárást

2008. jún. 18. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!