Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császáral fogok szülni, és...

Császáral fogok szülni, és ráadásul autoimmun beteg is vagyok "SLE". Most vagy 22 hétben. Fogadjak orvost?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem az sztk-s orvos akihez tartozol ugyanúgy el tud látni, de ha nem vagy vele elégedett, akkor fogadj egy maszekot.Mindenképpen császár lesz? Ezt honnan tudják ilyen korán?Bár miért most akarsz dokit váltani? Eddig hova jártál?
2008. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szíja!Eddig 2x látott doki,annyíszór vizsgált meg.Közbe voltak genetikai ultrahagok stb.Van 1 hasadék a gerincemen,és 2 csigólyám össze csúszott.Igy hát minden képpen császár lesz:(
2008. jún. 18. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is autoimmun beteg vagyok.:(

Császárral született a kislányom, bár nem a betegségem miatt. Ne félj a műtéttől! A második babával vagyok a 8. hétben, és remélem ő is császáros lesz!

Nekem volt fogadott dokim. Igaz, hogy az ügyeletes doki is ellátott volna, de nekem fontos volt, hogy személyes bizalom alakuljon ki a doki és köztem! Nagyon sokat segített nekünk, nemcsak a szülésnél, hanem végig a terhesség alatt.

Ez számomra borzasztóan fontos!

Arról nem beszélve, hogy mivel ti is speciális eset vagytok, jó ha az orvos is felkészül rátok.

De persze ezt neked és a párodnak kell eldöntenetek!

Boldog babavárást és szép, egészséges kisbabát kívánok neked!

2008. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismerem a betegseged :( En azt tanacsolom,fogadj orvost, mert nem altalanos, h a dokik kivulrol-belulrol ismerik az allapotodat!

Minden jot!

2008. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!