Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki unatkozik?

Figyelt kérdés
Mit szoktatok csinálni amikor a baba várás van, amikor nincsen kivel épp beszélgetni?

2013. máj. 23. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
8kor elviszem a lányom oviba. Utána megcsinálok minden házimunkát, aztán ide ülök le, közben eszegetek. Mikor megunom, rejtvényt fejtek. De így is hosszú egy-egy nap. 16kor megyek a csajszimért. Innentől már nincs unalom. Még ha szeretném se.
2013. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én az utolsó két hétben szinte csak feküdtem

filmeket néztem, aludtam

erős légszomjam volt a vége felé már

ha volt kedvem főztem, ha nem nem

nagyon szerencsés vagyok mert a férjem türelmesen viselte ezt az időszakot

2013. máj. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8-kor kelek, főzök, takarítok vagy a kertben tevékenykedem. Mindig van azért valamit csinálni. Közben ide-ide ülök és válaszolgatok egy pár kérdésre. Párom 3-kor szokott hazajönni a munkából, utána ad ő nekem a nap további részére feladatot bőven :-D
2013. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én nemsokára otthon leszek, a terveim, hogy elintézek minden hivatalos dolgot, amit eddig nem akartam, mert szabit kell kérni, amíg tudok, nézelődök, melyik babakocsit vegyük meg, megveszem, ami még kell.

ha otthon vagyok, biztos csomót fogok olvasni, végre lesz rá időm, illetve felfrissítem a nyelvtudásaimat, tökéletes alkalom lesz erre ez a pár hét/hónap, ahhoz tényleg nem kell mozogni:)

szüleimhez megyek, napozgatok, barátnőzök, sétálok....

2013. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szintén elvégzem a házimunkát, és ennyi. utána sajnos unatkozom. Első babám lesz. Nem szabad megerőltetnem sem magam, mivel figyelemre intett az orvosom, a méhlepény rossz helyen való tapadása miatt. Szóval én is netezgetek, itt olvasgatok, filmezek. De sajna én se nagyon tudok kivel beszélgetni. Párom 3-kor ér haza, utána pedig csinálja itthon a dolgát.Este lesz mire együtt tudunk lenni, szóval én is unatkozom. :S
2013. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is persze a házi munka az első, de utána megöl az unalom, jó lenne valakivel beszélgetni és megbeszélni közösen a baba várást, ki mit vett eddig a babának mit tervez, hogyan megy a baba várás stb...Pl érdekelne hogy vegyek e mellszívót, érdemes e újat venni vagy használtan is jó? 2 dik gyermekemet várom és az elsővel is csak 1 hónapig volt tejem, ráadásúl mell védőm sem volt szoptatás közben.
2013. máj. 23. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen beszélgetek veled ha gondolod, írj priviben...
2013. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!