Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki furán néz rám, miért?

Mindenki furán néz rám, miért?

Figyelt kérdés
Nem öltözködöm kifejezetten kismamásan. Nem szeretek "zsákot" venni magamra, gyakran felveszek olyan nyári ruhát is, ami ráfeszül a pocakomra. Anyukám is piszkált múltkor, hogy te úristen, miért merészelek úgy öltözködni, mintha még mindig sovány lennék? Oké, de nem kövér vagyok, hanem babát várok, és nyúlik annyira az a ruha, hogy rámjöjjön még! Kényelmesnek is kényelmes, hol itt a baj? És már alig sminkelek, ami a saját lustaságom oka, de ha mégis, rám van ripakodva, hogy mégis kinek akarok csinos lenni? Utálom, hogy senki sem akar nőként nézni rám. Azzal jönnek, hogy persze, fiatal vagyok, csak magammal foglalkozok, a babával nem, pedig törődök vele is, de nyilván az nem érdekel senkit, mert az a természetes, minden másért pedig megszólnak. Tegnap anya azzal jött, hogy a pici apja most biztos nincs facebookon, akkor mégis mit csinálok rajta, ugye nem pasizok? És nem, nem pasiztam, de házasok sem vagyunk, úgyhogy nem értem.. Én csinálom rosszul a dolgokat, vagy mi a szösz? Én normálisnak érzem magam, még ha nem is szokványosnak, de akkor miért néz rám mindenki furán?

2013. máj. 21. 02:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Ne figyelj anyudra. Én kimondottan pocakra simuló cuccokat szerettem felvenni amik mélyen fekoltáltak. Nincs ezzel gond.
2013. máj. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Első legyen a te kényelmed hiszen most az a legfontosabb. Én sem értem mi a baj azzal, ha egy kismama pocakjára ráfeszül kissé a ruha. Én 34. hétben vagyok és örülnék neki ha rámjönne valami olyan ruha ami nem annyira bő :D Bár én is próbálok úgy öltözködni, hogy ne legyen zsák hatása a ruhámnak.
2013. máj. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hihi, én meg most nézek ki legjobban, kismamaként. Sugárzok, mint egy atomreaktor, és ha feszülős felsőhöz van kedvem, akkor azt veszem fel. Miért is kéne átállni "nőstény-üzemmódba", értsd zsákruha meg szigorúan copfba fogott haj? A nő ilyenkor teljesedik ki, mint nő, maradjon csak csini, a károgók meg pukkadjanak meg! :D
2013. máj. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 petera6 ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire kihívó úgymond a ruhád :) Ha csak simán egy pocakon feszülős, csinos, de nem kvás cucc, akkor neked van igazad!

Amúgy meg a terhesség alatt (is) felejtsd el, hogy meg fogsz tudni felelni mindenkinek (bárkinek) :D


22hkm

2013. máj. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz anyukáddal ezen a téren, hülyeségeket beszél (már bocs, így ismeretlenül is).


Engem kifejezetten irritál ez a felfogás, hogy ha kismama az ember, akkor felejtse el a csinos cuccokat/sminket/külvilágot, legyen zsíros hajú, zsákba bújtatott ősanya.


Én is kaptam már pár megjegyzést, és mindig elmondtam az illetőnek, hogy attól, hogy én babát várok, még ugyanúgy NŐ vagyok, aki igényes magára nézve, csinosan öltözködik, hajat mos heti 2szer, festi a körmét, sminkeli a képét, és próbálja jól érezni magát a bőrében.


Csináld úgy a dolgokat, ahogy neked jól esik, a rossz megjegyzések pedig egyik füleden be, másikon ki :)

2013. máj. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek a saját magánügye, miben érzi jól magát. Személy szerint a kényelmes cuccokat preferálom, ha melegebb van, akkor lengét (amiből esetleg kicsit ki is lóg a pocak), ha hűvösebb akkor feszesebb hosszított fazonút pl. pólót, hogy ne fújjon be a szél. Ja és magasról teszek rá, ki mit gondol erről, mert elsősorban az a lényeg, hogy én jól érezzem magam. Ha a kismama jól érzi magát akkor a baba is és ez a legfontosabb.


31hkm, ha a kor is számítana, 22

2013. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy öltözködj ahogy szeretnél, ne másokkal foglalkozz.
2013. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Rám jók a régi felsőim nagy része. Elég sokat nőtt a hasam, de a legtöbb felsőm nyúlós és simán takarja a hasam. Semmilyen terhes rucit nem kellett vennem, mindenből a régit hordom. Rám is furán néznek az utcán, holott semmim sem lóg ki sehonnan csak nem szokványos kismamaruhát hordok. Volt aki azt akarta, hogy kertésznadrágot vegyek fel. Mondtam, hogy persze majd rögtön. :D Csípő farmert és ujjas meg ujjatlan pólókat hordok, amik a hasam aljáig érnek. de az utcán folyton engem néz mindenki. :D

34 hkm

2013. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös válaszoló vagyok, bocsánat az offért: Kedves Utolsó, a kertésznadrágot nekem is mondták páran, de ha fizetnének se venném fel, annyira otromba egy ruhadarab :D
2013. máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se foglalkozz senkivel! Attól, hogy az ember terhes nem kell zsákba bújnia és elhanyagolnia magát! Sőt, szerintem a férfi akkor büszke a feleségére ha még terhesen is csinos tud maradni. :) Amúgy én is a feszülős cuccokat szeretem, utálom a zsákosat, mert abban még nagyobb darab lennék,akkora mint egy bálna. :D Ja és a cicimet sem rejtegetem! :) Szóval ne hagyd magad! A párod különben mit szól ehhez?
2013. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!