Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki furán néz rám, miért?

Mindenki furán néz rám, miért?

Figyelt kérdés
Nem öltözködöm kifejezetten kismamásan. Nem szeretek "zsákot" venni magamra, gyakran felveszek olyan nyári ruhát is, ami ráfeszül a pocakomra. Anyukám is piszkált múltkor, hogy te úristen, miért merészelek úgy öltözködni, mintha még mindig sovány lennék? Oké, de nem kövér vagyok, hanem babát várok, és nyúlik annyira az a ruha, hogy rámjöjjön még! Kényelmesnek is kényelmes, hol itt a baj? És már alig sminkelek, ami a saját lustaságom oka, de ha mégis, rám van ripakodva, hogy mégis kinek akarok csinos lenni? Utálom, hogy senki sem akar nőként nézni rám. Azzal jönnek, hogy persze, fiatal vagyok, csak magammal foglalkozok, a babával nem, pedig törődök vele is, de nyilván az nem érdekel senkit, mert az a természetes, minden másért pedig megszólnak. Tegnap anya azzal jött, hogy a pici apja most biztos nincs facebookon, akkor mégis mit csinálok rajta, ugye nem pasizok? És nem, nem pasiztam, de házasok sem vagyunk, úgyhogy nem értem.. Én csinálom rosszul a dolgokat, vagy mi a szösz? Én normálisnak érzem magam, még ha nem is szokványosnak, de akkor miért néz rám mindenki furán?

2013. máj. 21. 02:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A párom leginkább jót mulat a dolgon. Egyetlen egy kismama nadrágom van, azt ő vette nekem. Ő úgy van vele, hogy ami feljön rám nyugodtan hordjam, mert a nagy ruhák nem állnak jól, a kismama ruha pedig drága. Illik vagy nem illik, nem érdekli. Neki legalább jó vagyok úgy, ahogy vagyok. Csak az zavarja, ha megnéznek, múltkor is megfordult utánam egy pasi, és nem volt tőle valami boldog :)
2013. máj. 21. 15:48
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5ös!

Nem tudom miért hiszik, hogy a 90es években járunk. :D Anyukám még hordott akkor kertésznacit, amikor velem volt terhes 91ben. :D Már valahogy olyan ódivatú.

2013. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!