Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon aggòdok! A front...

Nagyon aggòdok! A front tényleg ennyire hatással van a babára a pocakban vagy baj van? 24hkm

Figyelt kérdés
2.napja alig èrzem mozogni,szinte semmi!!Van szívhangfigyelőm azon hallom a szívèt verni.Akkor az azt jelenti hogy nincs baj!
2013. máj. 21. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Oh, ne aggódj! Ha szívhangja van, akkor minden rendben. A front valóban ilyen hatással is lehet a babákra, a mienk is csak időszakosan dorbézol a napokban, kizárólag a megszokott időben. Míg vannak napok, mikor azon csodálkozunk, hogy honnét van ennyi szufla benne, hogy hajnali 3-tól éjfélig, egész nap ficereg és rugdal. :)

Teljesen normális, hogy kifáradnak, erőt gyűjtenek, hogy újult energiával bombázhassák a belső szerveinket. :)

Szóval, ne aggódj, minden okés.


27 hkm

2013. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nálam is ez a helyzet. Két napja minimális mozgás vagy úgy érzem semmi. Előtte majdnem szétbombázta a hasam. Akkor most nem izgulok annyira. A szívhangfigyelőt könnyű használni?

23hkm

2013. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szia,èn imádom.Nagyon egyszerű használni.Csak kell egy kis uh-s zselè ès ez a kütyü amit a hasadra teszel ès fülesen keresztül hallod a szívverèsèt.Akkor neked is keveset mozog? Ez annyira rossz! :(
2013. máj. 21. 23:08
 4/11 anonim ***** válasza:

én 29 hetes vagyok, tegnap alig éreztem, de ugye őt már nem lehet nem érezni annyira kitölti mindenem :)

ha kisebb lenne akkor biztos meg sem éreztem volna azokat az enyhe kis fészkelődéseket amit csinált...

2013. máj. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

tegnap nekem is alig mozgott, aggódtam is rendesen, de ma reggeli közben éreztem, hogy megvan, minden rendben :)

24hkm

2013. máj. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is megfigyeltem, hogy ha jön valami front, akkor egész nap csend van. De mivel este menetrendszerűen tízkor bolondokháza van odabent, ezért nem aggódom. Ránk is hat a front, hát még rájuk. 27 hkm
2013. máj. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

ma megint elég csendes a babám.

2013. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia 5. Nekem is!!!!! Már ugy bosszant.
2013. máj. 22. 11:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj rá is hatással van az időjárás,én már 37 hetes terhes vagyok nekem alapból lustább már,de ilyenkor ő se olyan aktív.Nem kell aggódni,senki nem szereti a rossz időt :) Egyébként én amikor keveseltem a mozgást ittam egy kis kávét,vagy egy pohár kólát,de teljesen mindegy bármilyen szénhidrát is megteszi ha mozgásra akarod bírni kicsit!De ha van szívhangfigyelőd és az alapján minden oké akkor ne aggódj mert megérzi a pici is ha te ideges vagy!
2013. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon aranyos vagy utolsò! Probálok nyugis lenni!

Sok örömöt a picikèdbe!Hisz neked már nemsokára jön!!!!

2013. máj. 22. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!