Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másfél hét mulva kell megjönni...

Másfél hét mulva kell megjönnie, de már egy hete fáj a fejem kicsit, nagyon feszül a mellem, magas a savam, és állandóan feszül a hasam. Ez lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
2-án volt meg, két napig, és csak kevés, utána barna pöttyözés. Mensi előtt négy nappal voltam a párommal. Teherbe eshettem? Három hónapja nem szedek gyógyszert.
2008. jún. 18. 11:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és nagyon megköszönném a válaszokat, mert ti mind kismamik vagytok, és már jobban látjátok, mi is történik ilyenkor! És gratulálok minden boldog kismamának! :-)
2008. jún. 18. 11:03
 2/7 anonim ***** válasza:

Teherbe esni bármikor lehet, még menstruáció alatt is. Én is a mensi előtt pár nappal lettem terhes... :)

7 hetes kismama

2008. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!Itt nem mindenki kismama!Sajnos!Sok a kismamajelölt is!


Ha másfél hét van a menstruációdig,akkor lehet,hogy csak most volt peteérésed!Peteérés a menstruáció első napjától számolva kb. a 14. napon van!

2008. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! De nem gond, hogy megjött? Ma reggel csináltam tesztet és az negatív lett. Korai volt még? Köszönöm, ha válaszolsz megint, mert nagyon szeretnék babót! :-)
2008. jún. 18. 11:08
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy akkor van, de így még soha nem éreztem magam. És remélem neked is lesz babád. ( meg nekem is :-)

A derekam meg a hasam már egy hete folyamatosan fáj, feszül.

2008. jún. 18. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Tesztet leghamarabb a nem várt menstruáció előtt 2 nappal érdemes csinálni,vagy a napján.Attól,hogy kicsit véreztél még lehetsz terhes.

A tünetekről annyit,hogy én a múlt hónapban már minden tünetet érezni véltem,aztán meg mégis megjött.Na de talán majd most!Drukkolok neked is!

2008. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is drukkolok neked, meg magamnak is. Nem tudom mennyire lehet ezt bemesélni, de én soha nem voltam szédülős, és most a tarkómat annyira feszíti, hogy állandóan kóválygok. És a derekam is le akar szakadni. ezt nehezen tudom "beképzelni" :-)

remélem babuci, ha nem, vár még egy hónap.

2008. jún. 18. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!