Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi 2x 250 mg magnézium sok,...

Napi 2x 250 mg magnézium sok, kevés, vagy normális 16 hetesen?

Figyelt kérdés
Nem igazán keményedem még, ezzel a mg-mal kellemesen elvagyok. Később, ha esetleg keményedek, még emelném az adagot.
2013. máj. 21. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, nincs gond vele. Én néha tán még többet is beveszek, főleg, ha éppen sétálni indulok, vagy egy kis kirándulásra. Azt mondta nekem az orvosom, hogy napi 3x2 szem MagbeB6 belefér. Persze, kérdezz rá majd az orvosodnál, hogy ő mit mond, ő jobban ismer. Ha minden igaz, mostanság úgyis lesz találkozó az AFP miatt. :)


27 hkm

2013. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kb a 26.hétig szedtem napi 1 250mg-osat és azzal is remekül voltam,kertészkedés,kirándulás,séták..Most kétnaponta szedek 1 szemet,így is jó,a dokim eleve azt mondta elegendő akkor szedni ha érzem h keményedek,de én ezt az adagolást választottam és be is vált.A doki minap kérdezte hányszor keményedem egy nap.Mondom én azt sem tudom hogy az milyen.Az baj?Dehogy baj,az a jó!:-DTényleg nem tapasztaltam még.Szerintem ha te sem,ahogy írtad,én feleslegesnek tartanám a 2szemet,napi 1,aztán megemelném.És azért a napi 3*2szem magne b6 nem ugyanaz..:-)
2013. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok!


Én külön szedem a magnéziumot és a b6 vitamint. És ugye logikusan, párosával. Mostanság vettem észre, hogy mintha keményedne, de hogy vajon ez az, az jó kérdés... Mindenesetre, szerintem, nem sok a 2 szem 16 hetesen. De tényleg a Kérdező orvosát kéne meginterjúvolni, hiszen ahány terhesség... :)

2013. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!