Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesen előfordulhat,...

7 hetes terhesen előfordulhat, hogy elvetélek?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, holnap megyek először az orvosomhoz. Ma reggel fájt a hasam, majd egy kicsit véreztem (de már nem). Lehetséges az elvetélés a 7. héten is vagy ez normális? Mit tegyek?
2008. jún. 18. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg bármikor el lehet vetélni,de erre ne is gondolj.Ha nincsenek erős görcseid,akkor azért nem valószínű!
2008. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha csak 1 csepp ver volt az nem jelent semmit.Azt az is okozhatta,h pl szexeltetek es megserettetek valamit(nalunk is ez volt)Ha nem verzel mar akkor minden ok,de azert feltetlen emlitsd meg a dokinak.

Vigyazz magadra es gratulalok!

2008. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is 7 hetes terhes vagyok. És nem csak egyszer hanem már vérezgettem többször is. A hasam ugyan nem fáj, de ilyenkor menseselnék norm. esetben. Voltam dokinák, nem kell félni azt mondta de ha nem múlik el vissza kell menni ellenőrzésre. Esetleg gyógyaszert is írhat fel. Ne idegeskedj emiatt! Ha nem vagy nyugodt menj orvoshoz!
2008. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat. Tegnap este tényleg szexeltünk, lehet, hogy ez volt az oka. Nagyon megijedtem, de most már (a válaszaitoknak is hála) kezdek megnyugodni. Holnap meg mindent megbeszélek a dokimmal. Mégegyszer ezer köszönet!
2008. jún. 18. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp említsd meg a dokinak! Ő majd tudja mi a teendő. Megnyugtatni Ő tud majd, nem mi!

Ha veszélyt gyanít, tud segíteni. Legalábbis nekem sikerült megmenteni a babócát. Én is vérezgettem pár napig, rohantam az orvosomhoz, adott gyógyszert és most szépen fejlődik a pocimban!

A legfontosabb, hogy ne stresszeld magad! Gondolkodj pozitívan!!!

Pihanj annyit, amennyit csak tudsz!

Gratulálok a kicsikédhez!

2008. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze, mindenképpen beszélni fogok vele erről. Az ijedségem talán azért is ekkora, mert ez az első terhességem, ráadásul eddig egyáltalán nem voltam rosszul, csak 2-3 esetben fordult elő, hogy pár perces hányingerem volt, vagyis "tünetmentes" vagyok/voltam. Bízom benne, hogy ez így is marad. :)

Nektek is gratulálok a babához!

2008. jún. 18. 11:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia ha nem görcsölsz az jó jel. Holnap meg kiderül mi volt az oka hogy véreztél. Én is véreztem 13 hetesen kaptam rá gyógyszert. Majd a doki tudja hogy mi kell! Ne aggódj gondolj arra hogy ott van a baba veled! 17 hetes kismama!
2008. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!