Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még csak 8 hetes a kis pocakla...

Még csak 8 hetes a kis pocaklakó, de két fogamat nagyon be kellene tömni. Várnom kell a 12. hétig? Az injekció miatt kérdezem.

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:

szia!

nyugodtan menj fogorvoshoz, nem kell megvárni a 12. hetet. érzéstelenítőt adhat a fogorvos, nem lesz semmi baja a babának tőle. minél hamarabb tömesd be, mert azt olvastam, hogy a rossz fogak komplikációkat okozhatnak.

2008. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Szia!


Biztos, hogy kell a szuri a töméshez?

Korábban én is mindenhez injekciót kétrem, de au új fogorvosom lebeszélt róla és nem bántm meg. Szerintem beszélj a dokiddal arról, hogy előreláthatólag milyen komoly lenne a beavatkozás.

Egyébként az injekció kevésbé veszélyes, mint egy begyulladt fog a babádra nézve.

2008. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogy kell várnod.Ki mondta ezt a hülyeséget?Irány a fogorvos!Tudni fogják,hogy milyen fájdalomcsillapítót adjanak!
2008. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha mondod a fogorvosnak hogy baba van,akkor nem lesz semmi baj. egyébként én is mostanában tervezek menni 7 hetesen.
2008. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Tényleg azt hallottam, hogy az injekció árthat!

Nincs nagy gond. Egyik a fogtönél érzékeny, a másik pedig egy gyökérkezelt fog. Viszont még nincs kiskönyvem. Elég ha az Uh-os leletet viszem? Ott már bizonyított a terhesség.

2008. jún. 18. 10:32
 6/9 anonim ***** válasza:
A rossz fog góc a szervezetben,azonnal meg kell csináltatni!Az érzéstelenítő pedig nem árt a babának,mert nagyon kis dózis!
2008. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell papír!Miért ne hinnék el neked,hogy terhes vagy,ha azt mondod?
2008. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia

szerintem, ha csak mondod is elhiszik hogy babát vársz.nem vagy köteles bizonyítékokkal szolgálni:D

boldog babavárást

2008. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi Anyucik! :-)

Nagyon rendesek vagytok!

Fölhívom a fogdokit, kérek időpontot.

(nőgyógyászhoz és fogorvoshoz útálok a legjobban menni! Na, most kijut mindkettőből!)

Bár a Nőgyógyásznak most nagyon is örülök!

Mégegyszer köszi! Minden jót nektek!

2008. jún. 18. 10:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!