Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. hetes vagyok éjszaka fáj...

37. hetes vagyok éjszaka fáj a hasam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha éjszaka felébredek , hogy pisilnem kell akkor már annyira kell , hogy alig birok kimenni a wcre és olyan kemény a hasam mint a kő és fáj is! Miért nem ébredek fel hamarabb arra ha pisilnem kell? Normális ez? Másnál is van így?
2008. jún. 18. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

én is pont így vagyok ezzel.nekem nagyon szúr a hasam,éjjel ha felülök.lejjebb én is érdeklődtem, de még nem kaptam választ.akkor most ketten várjuk.

35hetes kismama, boldog babavárást

2008. jún. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Másnál is van ne félj!Nagyon nyomja a baba a hólyagod és azért kell gyakran menni wc-re.Ha felkelsz a nyomás lefelé irányul és ezért érzed hogy mindjárt becsurog.A keményedés pedig már a felkészülés a szülésre!Szép szülést neked!
2008. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, ez sajnos így normális. Olyan nagy már a babánk, hogy nyomja a hólyagot.

Ha ez vigasztal, hamarosan túl leszünk ezeken az éjszakákon is.


Kitartást és szép babavárást kívánok!

2008. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!