Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is gondot okozott,...

Másnál is gondot okozott, hogy mit csináljon a macskájával, mikor kiderült hogy kismama?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlem magam, van cicám, de mióta megtudtam, hogy babát várok - 5 hetes vagyok - félek a cicámtól...nem simogatom meg, nem nyúlok hozzá, nem engedem magam mellé ő meg nem érti...a férjem almozza, ő eteti...annyira félek, hogy elkapok valamit és beteg lesz a baba...benti cica egyébként, 10 éves múlt és sose volt kint, csak cica konzervet eszik, tiszta vizet iszik, soha nem eszik húst, felvágottat...mit gondoltok?
2013. máj. 20. 14:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ostobaságot összehordani jézusom!!!Te is csak díszállattartó vagy úgy látom.Az egyetlen értelmes válaszolót meg lepontoztátok,na gratulálok.Csinálj csak lelkitörést annak a szegény öreg cicának csak mert képtelen vagy egysmásnak utánaolvasni
2013. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%
Egy állatot nem dobálunk kedvünk szerint.Élete végéig felelősséget vállaltál érte.Nem csak addig,amíg neked éppen megfelel!Szégyelld magad!!!!!
2013. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Julie S ***** válasza:
100%

Nem okozott gondot. Pedig a toxoplazma vizsgálat szerint én is fogékony vagyok rá. És ráadásul kijárós macskánk van, viszont így szerencsére almozni sem nagyon kell. Az orvos nagyjából csak legyintett rá és annyit mondott, hogy még egyszer érdemes majd elmennem vizsgálatra (16. héten nézettem először), aztán annyi.

Amúgy eszembe sem jutott kitenni szegény macsek szűrét, hiszen nálunk ő is családtag. Annyi a változás csupán mióta kismama lettem, hogy gyakrabban mosok kezet, és amíg azelőtt nem hatott meg, ha mosatlanul ettem gyümölcsöt, most erre is jobban odafigyelek.

2013. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

világ életemben volt macskánk, mégis csak 2 éve estem át a toxoplazma fertőzésen (pedig éppen nem is volt cicánk), el lehet kapni nem alaposan megmosott gyümölcstől, kertben (meg akárhol) való kapirgálástól is.


Aztán befogadtunk egyet, és megtartottuk (most 15 hetes vagyok, első baba), semmi bajom nincs, van fertőtlenítős kézmosónk, én azzal mosok kezet úgy általában is (mert parás vagyok) :) A hálószobába nem jöhet be, de oda amúgy sem járkálhatott, szóval nagy törést nem okoztunk neki. Az almot a párom takarítja, ahhoz nem nyúlok

2013. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Megfogadtam, hogy nem írok semmi negatív kommentre, de ez már sok!Hogy jön egy-két válaszoló ahhoz, hogy felelősségre vonjon??Egy kérdést írtam ki, ennyi...felelősséget vállalok egy életre!Igen, de úgy gondolom a gyerekemért vállalom a legnagyobb felelősséget!Úgyhogy szégyelg magad te, aki írtad!A többieknek köszönöm!
2013. máj. 20. 18:25
 16/18 anonim ***** válasza:
18%
Igaza van a kérdezőnek nem azt írta, hogy az utcára dobná, hanem másra bízná egy pár hónapra aki ugyan úgy szeretik ellátják mint ő.
2013. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Engem nyugodtan le lehet pontozni, de állatot alapból nem engedek be az ajtón. Van kutyánk, imádom, de csak kint az udvaron.
2013. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gondom volt a cicaval. Mar 8 eve megvan es velunk alszik a haloszobaban (az agyban). Elegge beparaztam amikor megtudtam, hogy kisbabat varok es egy par napig a nappaliban aludt. Aztan utannaolvastam es csak az alommal van gond, nem maga a cicaval. Igy ujra velunk alszik :) Nagyon szeretem, de a babat jobban, ha tenyleg gond lett volna akkor gondolkodas nelkul anyosomekhoz koltoztettem volna anna ellenere, hogy imadom es o az en "picikem". De nincs gond es megnyugodtam. Csak egy kis utannaolvasasra volt szukseg :D neked is azt ajanlom kedves kerdezo, csak a sajat megnyugtatasodara.
2013. máj. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!