Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok! Mit...

6 hetes kismama vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma estére már éreztem hogy valami nincs rendben.Hüvelygombára, gyulladásra gyanakszom.Sajnos az utóbbi pár évben elég hajlamos vagyok rá.Az orvosom csak szerdán rendel,viszont addig nem bírom ki "kezelés" nélkül!Mit tegyek?Vannak itthon kúpjaim,kenőcseim..De semmit nem merek a terhességem miatt!!

2013. máj. 18. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
A hüvelygomba "elvileg" nem árt a picinek. Bár gondolom a tünetek okozzák a legfőbb problémát. Hívd fel a kórházat nem e tudnak valamit javasolni. Én a cickafarkfű ülőfürdőt mondanám, inni nem lehet terhesen, de 10-15 percig ha benne ülsz nem hiszem, hogy baj lenne, nekem szokott segíteni. A Canestent is mondta dokim, hogy szabad használni. Szerintem a krémektől nem lesz biztosan baj, de kúpot ne használj.
2013. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
terehsség alatt angyon ygakori a hüvelygomba azknál a nőknél is akinek amugy soha sincs. canestent szoktak rá ajánalni csak ahogy a leeirásban is van, nem szabad az apliktorral felhelyezni hanme csak ujjal.
2013. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Ha nem bírom elmegyek majd az ügyeletre onnan már úgysem küldenek haza.
2013. máj. 18. 20:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Az ülőfürdőt kipróbálom.Van is itthon cikafarkam.
2013. máj. 18. 20:59
 5/10 A kérdező kommentje:
"cickafarkam"
2013. máj. 18. 20:59
 6/10 anonim ***** válasza:
hát, én pont azt nem csinálnám, inkább a canestent...
2013. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagy inkább kamillát??Most olvasgattam utána a neten.Nem igazán jó terhesen a cickafark..
2013. máj. 18. 21:15
 8/10 anonim ***** válasza:
se kamilla, se cickafark - én nem kísérleteznék ilyenekkel terhesen. vagy ügyelet vagy canesten kombi a gyógyszertárból. azt biztos, h lehet ilyenkor is.
2013. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ügyeletre mennék inkább. Ha nem lennél babás akkor a gyógynövényeket javasolnám inkább, de így mégis menj dokihoz és azt használd amit ő mond. Nekem Candibene-t írt fel a doki mikor ilyen problémám volt. Szerintem ne halogasd, mert azért nem tesz jót a picinek. Jobb az elővigyázatosság.
2013. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én sem csinálnék ülőfüdőt terhesen. Inkább a canesten.
2013. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!