Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs vérzés, minden...

Ha nincs vérzés, minden rendben? 7hkm

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos.
2013. máj. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem állj hozzá pozitívan, nem kell a rosszra gondolni és agyalni, csak azon , hogy baj lehet e.

Én is sokat gondlkoztam ezen, de ez nem megoldás. El is hesegettem, és azóta 22 hetes vagyok.:)


12. Hétig vigyázni kell magatokra.

Ha szívhang kimutatható csökken a vetélés kockázata.

Ne a vetélést vedd alapul, hogy az a normális!!!!!

Az egészséges terhesség a normális, és nagyobb százalékban is van!:)


22hkm

2013. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az első terhességemnél 7 hetes voltam, amikor bejelentettük a családban. Anyósom azt mondta: nem korai még egy kicsit, csak el ne kiabáljuk! Úgy esett, mint egy hideg zuhany! Hát bizony nem így kell hozzáállni, csak pozitívan.Gratulálok, és bízz benne, hogy minden rendben, az uh-kon úgyis mondja az orvos, hogy fejlődik a baba.

Ja, és még a vérzés sem jelent mindig nagyon rosszat, én a másodiknál pont 7 hetesen vérezgettem, de semmi baj nem lett belőle, van két egészséges gyermekem.

Szóval mindig csak pozitívan!

2013. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

volt már vetélésem, utána sok évvel sikerült újra teherbe esni, szóval én elég sokáig szó szerint rettegtem :) de ez hülyeség volt, sokkal jobb nyugodtan várni a babát.


Nekem is volt egy kis vérzés, de minden oké. Csak pozitívan :))

2013. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én is csak csatlakozni tudok az előttem válaszolókhoz:csak pozitívan,nyugi,ne stresszelj,mert azzal csak ártasz.Egyébként sajnos nem csak akkor lehet baj,ha valaki vérzik...én pl.nem véreztem,7 hetesen minden oké volt,a 10.héten meg már nem volt szívhang...missed.ab,mehettem a műtőbe. :-(

Szóval ne agyalj ezen,élvezd a terhesség minden szépségét-örömét :-)

Tamy

2013. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!