Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis vérzés 12 hetesen. Kinek...

Kis vérzés 12 hetesen. Kinek volt már ilyen? Mi okozta? Minden rendben volt utána, ugye?

Figyelt kérdés
Nyugi, dokival már beszéltem, megvan a terápia is, csupán érdeklődöm, hogy ki járt még így és mi okozta.
2011. ápr. 15. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem pontosan a 13. hét volt már. Rózsaszínes valami volt, soha nem derítették ki az okát, de még a 18-on is volt egyszer. Most 29 hetes vagyok. :)

Az elsővel a 30, és 32. héten volt, piros kevés vér, uh már kezdek izgulni... :S

2011. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Fenyegető vetélésnek hívják, habár nem tudom mit mondott a doki! Nekem is volt, kaptam rá hormont és utána minden rendben volt! Ne izgulj! Sokat pihenj, és ne idegeskedj!!!

2011. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam fenyegető vetélés kockázata állt fent. Sajnos el is vetéltem, hiába szedtem Utrogestan-t rá!
2011. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindket terhessegemnel barnazgattam a terhesseg elejen. Elsonel kaptam hormonpotlast, masodiknal meg azt mondtak, hogy ugysem segit. Nagylanyom 1 eves, es 27 hetes km vagyok.
2011. ápr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel a lepényem mélyen tapad (kicsit rálóg a méhszájra), talán ez okozhatta a kis mennyiségű vérzést, vagy az alapos hüvelyi (genetikai) uh vizsgálat (ami szerdán volt). Most pihenés, magnézium és Duphaston mellett elmúlt a vérzés hála Istennek. Hétfőn megyek újra uh-ra. Nekem amúgy ez az ötödik terhességem, és az első néggyel nem volt ilyesmi élményem... Remélem, most se lesz többet! Köszi mindenkinek a választ! Örülök, hogy nektek sem lett gond! Aki pedig elveszítette a babát, annak nagyon őszinte részvétem!
2011. ápr. 16. 09:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Azóta már látott is a doki, és minden rendben volt, de azért érdekelnek hasonló tapasztalatok!
2011. ápr. 19. 09:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. A lepény a méhszájon volt, azért vérezgettem. Szigorú fekvés, pihenés, semmi emelés!

Gyógyszert nem írtak, de nem is lett semmi baj!

Persze én is nagyon megijedtem. Később a lepény feljebb húzódott.

Pihenj sokat!

2011. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt fél nap barnázás a 10. héten, kaptam rá Utrogestant. Igaz magától elmúlt, de a biztonság kedvéért szedtem a 13. hétig.


Épp ma töltöm a 23. hetet, és minden OK! :):)

2011. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!