Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes vagyok! Ha nincs se...

13 hetes vagyok! Ha nincs se görcs, se vérzés, akkor minden rendben? Egy kis hányinger még van!

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden rendben, a hányinger meg direkt jó jel:) Nyugi, a babád már jól megkapaszkodott, gondolom a genetikai uh-n már túl vagytok, ott láthattad is h mozog és jó a szívhangja, nem?

12+5 hetes

2009. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem minden rendben van!!nyugi nem lehet semmi baj!27 hét múlva boldog anyuka leszel!!!!Boldog baba várást leendő anyuka!!!!!!
2009. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy baj lehet, igen a görcs és vérzés az már baj, de az neked nincs, a hányinger pedig normális, ne izgulj, nincs semmi gond,

28 hetes kismama:)

2009. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Csak messze van még a következő ultrahang,és azét aggódom! De minden rendben,jól vagyunk!
2009. máj. 21. 12:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak,igen túl vagyunk a 12 hetes genetikai uh-on! Minden rendben volt,tökéletes eredményekkel,jó szívműködés!
2009. máj. 21. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy aggódsz, de ha nincs semmi vérzéses, görcsös bajod akkor nyugi :-). Bár kétlem, hogy lenne kismama aki abszolút nem izgulta végig a 40 hetet! Boldog babavárást!
2009. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia ezt átmásoltam ide, mert gondolom neked is aktuális lehet. Én is a 13. hétben vagyok. A folyamatos aggódások elkerülésére én baba szívhang figyelőt vettem. Így minden nap meg tudom hallgatni, hogy ver a szive, hogy mozog, csuklik stb. Nekem egy barátnőm mutatta meg, milyen hangot is kell pontosan keresni (,de a védőnő is segíthet benne, ha érdekel). 9500ft a Brendonban -drága, viszont késöbb sem fogok feleslegesen idegeskedni.


Hányingerem még néha nekem is van, és rengrteget járok wc-re.

2009. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!