Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Az egész...

Mit csináljak? Az egész terhességem zavartalan volt! Az afp eredményem határon belül volt, de alacsony és elküldött Debrecenbe. Ott minden rendben volt, de a papíromra ráírták, hogy a lepény a hátsó falon kb 2 perc uh után.

Figyelt kérdés

Itt helyben a 18. hét után a legjobb uh-s csinálja, és még 4D-vel is csak ő foglalkozik kb 10 perc uh után ráírta, hogy fundusban már 2. -jára nézett.

Az én dokim és az itteni uh-s utálják egymást.A dokim elkezdett ijesztgetni,hogy vérezhetek is a lepény miatt,de végül is hagyuk majd a 30. hét körül.Akkor minek ijeszt meg?

Tapasztalatok?Foglalkoztat az is ,hogy orvost váltok már nem az első ilyen megnyílvánulása és én nagyon félek,hogy bármi baj lesz 24 hetes vagyok...


2009. okt. 2. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hatso fali nincs belole semmi.Valts dokit ilyen hozzáállásal nem lehet igy viselkedni egy kismamával.hol élsz?
2009. okt. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szolnok megyében Mezőtúrra járok.Gondolkodás nélkül megtenném de félek,hogy a választott dokim nem ér be és pont ő lesz.Neked nem mondtak semmit?
2009. okt. 2. 07:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Hátsó fali lepény teljesen normális!!! Nekem is az van, semmi panaszom, soha senki nem mondta, hogy baj lehet ebből. Első terhességemnél is végig a hátsó falan tapadt. Szerintem is válts orvos, mert feleslegesen ijesztget ilyen hülyeségekkel!

39 hetes km

2009. okt. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam,hogy az a veszélyesebb,mikor a mellső falon lent a méhszájon tapad.Én keresnék másik orvost a helyedben!
2009. okt. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legjobb helyen van!Ez totál hülye,ha ilyet mondott!Az a legrosszabb,ha a méhszáj fölött van,illetve,ha mellső fali,mert akkor az UH-on nem látni annyira a babát!Szval nyugi,nekem mindkét terhességemnél(SZERENCSÉRE)hátsó fali volt.Különben nekem minden UH vizsgálaton ráírták,h a hol tapad a lepény.Ez fontos információ a szülés miatt.
2009. okt. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyira szeretném már élvezni a terhességemet de minden hónapban mikor megyek már előre félek,hogy éppen mi nem tetszik neki.És ha hozzá kerülök és nem lát el rendesen?
2009. okt. 2. 08:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!