Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ritka, fiú nevet keresünk, ötlet?

Ritka, fiú nevet keresünk, ötlet?

Figyelt kérdés
Valami ritka, és nehezen csúfolható nevet keresünk, eddig még nem találtuk meg. Tetszik pl. a Félix (de az olyan, hogy nem vagy egy egész csak egy fél), Valter (olyan mint a malter)

2013. máj. 15. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:

Ábel, Adorján, Áron, Boldizsár,Zsombor, Martin


Ezek nem rossz nevek :o)


Egyébként pedig, BÁRMELYIK nevet lehet csúfolni. De ha nem a nevet, akkor a vezetéknevet kezdik ki, ha nem azt akkor meg az alkatát, a szemüvegét, a fogszabályzóját vagy hogy nem olyan ügyes tesin vagy szeplős vagy pösze stb stb stb. Az egész a gyerek személyiségétől függ! Ha olyan típus szegényke, akkor csúfolják. Ha meg másmilyen, akkor meg majd ő csúfol másokat. Ennyi. Ki lehet bírni, engem is kiközösítettek, mert visszahúzódó voltam. Pedig nekem nagyon szép a nevem....nem ezen múlt. Még is felnőttem valahogy!

2013. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de miért lett lepontozva az, akinek nem tetszett a Meo és a többi olasz név? Aki meg Pali bácsi ellen szólt meg istenítette ezeket a neveket, azoknak még a s*ggük is ki lett nyalva? Na, de mindegy is...


A kérdésre válaszolva:

Nekem is tetszenek a különleges nevek, de nem az Ozirisz és társai... Azért nem, mert

1: Egy gyereknél nagy lelki sebet ejthet az, ha a neve miatt csúfolják. Erre személyes tapasztalataim vannak, mert ismerek egy Valtert, akit sohasem csúfoltak a neve miatt malternak meg stb., de ismerek egy Kristófot is, akit pedig állandóan csúfoltak, még nagyobb korában is, mert az apja régen meleg volt. Pedig a Kristóf név elég jó, és sokan válasszák ezt a nevet a gyerekeiknek, de ezzel csak azt akartam mondani, hogy ha valakit csúfolni akarnak, azt úgyis fogják valahogy.

2013. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:

Ja, és 2.:


Az tényleg röhejesen fog hangzani, ha valakinek magyar vezetéknév mellé külföldi hangzású keresztneve lesz...

2013. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
Áron, Benjámin, Dominik, ezek tetszenek, de ha inkább különlegesebbet akartok, akkor szerintem a Gilbert is jó.
2013. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
Az Ábel nagyon szép név, bátyámat is így hívják :)
2013. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim válasza:
Nekem a Zénó is tetszik:)
2013. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a felmerülő nevek igazából mind kiestek mert egyik sem volt az igazi. Van ami apának van ami nekem tetszik, szörnyű mert lány nevünk 2 perc alatt lett. Olívia lett volna de az OliVÉR, és OliVER nem tetszenek. Én leszek az első anya aki nem talál nevet a gyermekének.
2013. máj. 16. 17:44
 58/72 anonim válasza:

Szóval ritka fiú nevek kellenek?

Itt van egy pár a teljesség igénye nélkül:

Ajándok, Ambró, Archibald, Buzád/Buzát(tökéletes célpont egy jövőbeni csúfolásra), Cirjék, Engelhard, Ézsaiás, Gilgames, Ivó, Szixtusz, Tirzusz, Zsubor...


Komolyra fordítva a szót szerintem szép név pl.: a Zsombor, Szilárd, Richárd, Dominik, Martin.

2013. máj. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:

A te neveidből én csak az Oszkárt és az Eriket szavaznám be a döntőbe, az Oziriszt még most felejtsd el, azzal tönkre tudsz tenni egy gyerekkort!


Én Soma vagyok és nagyon szeretem. Mostanában kicsit több van, de még mindig két kezemen meg tudom számolni az összes Somát, akivel összehozott a sors, szóval nem egy gyakori.


Ismerek egy Jakabot, az se egy rossz név


Előd teljesen jó, nem gyakori, de mégis hagyományos kicsit.


Koppány is egy használható darab.


Mihály sem gyakori mostanában, de a Misi teljesen használható és elfogadott név.


Ja és a Meo számomra is adja magát, hogy "majd lemeózunk".

Szerintem nagyon figyelni kell az ilyen feladott labdákra, én is bőven kaptam Spitzer Gyöngyi miatt a saját nevemért, de ez még belefért kb. Én épp ezért extrémebb külföldi nevet, ami ráadásul ilyen feladott labda is, mint a Meo... nem javaslom.

2013. máj. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:

Ármin, Dorián, Miron, Noel, nekem ezek a kedvenc neveim, hátha találsz köztük olyat, ami neked is tetszik.


Ez a csúfolósdi pedig nagy butaság. Az én nevem se olyan amiből másik 300 van, ráadásul előszeretettel adják a cigányok a gyermekeiknek. Mégsem csúfoltak sohasem, pedig nekem is van rá ötletem, hogy mi mindennel lehetne. Egy gyereket akkor fognak csúfolni ha hagyja, és ez a csúfolás mindig először a szülőnek jut eszébe csak aztán a gyerkőcnek...

2013. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!