Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ritka, fiú nevet keresünk, ötlet?

Ritka, fiú nevet keresünk, ötlet?

Figyelt kérdés
Valami ritka, és nehezen csúfolható nevet keresünk, eddig még nem találtuk meg. Tetszik pl. a Félix (de az olyan, hogy nem vagy egy egész csak egy fél), Valter (olyan mint a malter)

2013. máj. 15. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
30%

És mi van akkor, ha hajóskapitány ? Inkább mint egy homokos cicafiú... nem ? Majd nyávognak neki az osztálytársai, hogy Miáú Meeáúú Meeóóó... borzasztóan nevetséges vagy.


Olaszországban lehet, hogy elfogadott, de itt nem. Olaszországban lehet, hogy jól hangzik, itt nem. Ha olaszorszában éltek akkor nincsen gond végülis... és azzal sincs, hogy neked ez a bugyuta név tetszik.


De legalább mást ne próbálj már rávenni erre az őrültségre, hogy ilyen ostoba nevet adjon a kisfiának.


A butus pedig Te vagy, mert Nimród nem hajóskapitány, hanem király.... Kézai Simon középkori krónikás szerint a magyar nép őse.

2013. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
100%
Vendel
2013. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
89%
Mánuel nekem is tetszik!!!:) Neked kérdező?
2013. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
10%

Mánuel se rossz.. megy majd a "Mánuel mikor ámulsz már el ?" meg a "Mánuel, mikormán megyel el"


Romák adják ezt a nevet a gyerekeiknek, mert azt hiszik így kitűnnek..


Az a baj vele, hogy viccesen hangzik és nem illik rá. Ha olasz lenne, patent lenne, de mivel magyar, ezért olyan cigányos hatása van.

2013. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
79%
Pali bàcsi unatkozol mi????
2013. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
93%

Mindenbe beleköt... Nem érti, higy nem lehet mindenkinek egy s ugyanaz az ízlése. Azva lényeg, hogy az édesanya adja, ami a legnagyobb ajándék.

Timea vagyok, nem szeretem ezt a nevet, de édesanyu adta, ezért szeretem magamon!:)


Pali bácsi: engem arra tanítottak, hogy soha ne csúfolkodjak s ítélkeztek mások felett.

Egy név nem határozza meg a név viselőjét. ( illetve, ha tényleg bm lehetetlen neve van pl. Ikszboksz vagy nintendo)

2013. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
12%

Nem, csupán aggódom a kiskölykökért, akik sajnos nem tudnak védekezni a szülők ostobasága ellen.


Aki Magyarországon élve olyan nevet ad a gyerekének, hogy "Meo" az inkább... hagyjuk. Majd amikor minden másnap sírva jön haza a lurkó, mert csúfolják a röhejes neve miatt, amit az ostoba szülő adott neki, mert kiakart tűnni a tömegből, az ő kis "egyedi" névválasztásával... hát... egyedi lett. :D Mindenki az ő fiát csúfolja.


Ettől akarom megmenteni annak a kisgyereknek a gyermekkorát. Mert láthatóan az anyukának nem sok esze van.

2013. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
16%

A Tímea névvel az égvilágon semmi probléma sincs. Nagyon szép név.


Nem értem.. túl unalmas, ami normális ?


Engem nem az zavar, én tojok rá, hogy ki milyen nevet ad a gyerekének... :DDD félreértés ne essék...


Majd a gyerek megköszöni az anyjának... a kis Miau vagy is bocs, "Meo" vagy a kis "Máánnuelll"

2013. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért adták volna a kisfiúnak ezt a nevet, mert külföldi az apuka.

Ahogy írták, Kovács Meo/Mánuel , az vicces.

De még midig nem ítélkeznék egy névről.

Pali bácsi, attól ne érezd magad különbnek, hogy te más véleménnyel vagy. Miért lenne bárki is itt ostoba? Mindenkinek véleménye van, és egyes dolgokban szabad választási joga.


A másik meg, azokat a gyerekeket tudják elnyomni s olyan dolgokkal sérteni, akik erre kaphatók.

Én kancsal voltam...gondolhatod, célkereszt voltam, illetve cdak szerették volna.

Emelt fővel viseltem a szemüvegem és a leragasztott lencséjét:)

Minő meglepetés, soha nem csúfoltak.


A gyerekek mindig találnak valamit azon akit csúfolni akarnak.

Ez a véleményem.

Száz szónak is egy a vége, a kérdező várja a neveket:)

2013. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 A kérdező kommentje:
Édesanya fölött azért ne ítélkezz! Bizonyára jártas vagy a csúfolódásokban, mindenki maga eldönti vajon melyik oldalról lehetsz te érintett. Kedves vagy, hogy ennyire aggódsz a gyermekem miatt, értettük és felfogtuk a te véleményedet is nem kell még egyszer kifejtened.
2013. máj. 15. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!