Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ritka, fiú nevet keresünk, ötlet?

Ritka, fiú nevet keresünk, ötlet?

Figyelt kérdés
Valami ritka, és nehezen csúfolható nevet keresünk, eddig még nem találtuk meg. Tetszik pl. a Félix (de az olyan, hogy nem vagy egy egész csak egy fél), Valter (olyan mint a malter)

2013. máj. 15. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül Olasz nevet szeretnénk, jó nekünk régi Magyar is ha találnánk végre megfelelőt. Hunor, Nimród már vannak a családban. Ez is nagy probléma, hogy a kedvenc neveinket már lefoglalták. Nem gondolom, hogy pl. Dorián névvel csúfolnák a gyermekem, pedig ez is egy ritka név.
2013. máj. 15. 21:17
 22/72 anonim ***** válasza:
13%
na és ami a pö,cs van ha a 20. unokatestvéred gyerekét vagy esetleg közelebbi rokon kölkét így hívják?ez olyan marha.ság
2013. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
47%

Hát ne is haragudjatok, a Meo tényleg szép különleges név!

Pista bácsi vagy hogy hívnak téged, menj a csudába!

Aki írta a Meo nevet azt is hozzátette, hogy a férje vagy párja Olasz!

Nekem például a ucat buta nevek nem tetszenek pl

Lányokba: Zoé, Hanna stb...

Fiú: nimród???? Hajóskapitány??? Hunor??? Nekem ezek nem tetszenek!

Én is különleges nevet adnék a gyerekemnek.

2013. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
62%
Azért olyan nagy nem lehet a család....pont lekaksiznam ha a nagybátyám feleségének az unokatesoja is Nimród lenne, ha nekem az tetszene. Amúgy én is magyar név párti vagyok. Gyönyörű magyar nevek vannak! Zénó, Zétény, Lázár, Gellért.
2013. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
76%

Most őszintén.... Az első válaszoló vagyok, miért lettem lepontozva????

Azért mert nekem az tetszik???


Bevetséges...

2013. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
26%

23-as akkor adj ilyen "különleges" nevet a gyerekednek... "Meo"... olyan igazi melegeknek való név.


Az osztálytársainak legalább lesz egy vidám 8 éve, mert hogy szénné fogják cikizni a csemetéd miatta, az hét szentség :D


Középiskolában meg majd kiutálják. :D


Hunor az egy régi, ősmagyar név, minden magyar emberben szimpátiát gerjeszt, akárcsak a Nimród vagy a többi. Ezek elfogadott, megbecsült, rendes nevek.


Nem az ilyen MEO-k... ha azt akarod, hogy homoszexuális legyen a gyereked, akkor nyugodtan add neki ezt a nevet.

2013. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy névtol senki nem lesz meleg! :D amúgy tényleg nevetséges.... Olasz vezeteknevvel oké, de pl Kovács meo.... ??? :D
2013. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
79%

Tudod Palikám...egy olasz vezetéknévhez adnál magyar nevet?

Ennyire buta nem lehetsz....

Nekem sem tetszik a HunORR avagy a NimrÚD ahogy mondták hajóskapitány....

Bocsi, olaszországban elfogadott és szép név.

Az hogy itt êlünk, és vannak olyan gyerekek akiknek olyan buta szüleik vannak mint TE , akik azért csúfolják a másikat mert más neve van....

Ilyen buta primitív emberi hozzáállást.


Azért bunkózni mert nekem az a nêv tetszik????

2013. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
94%
Kövezzetek meg és pontozzatok le, de nekem is tetszik a Meo név:)
2013. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy lepontoztak, a véleményed miatt, én zöld kezed adok mindenkinek aki a kérdésemre válaszol. Tök mindegy milyen nevet adok a gyermekemnek, ha akarják akkor úgy is csúfolni fogják. Vagy pont ellenkezően, meggyőzi a személyiségével, a környezetét, hogy ő egy csodálatos ember egy ritka névvel. Nem vita forumot szeretnék nyitni, csak szeretném ha 2-3 nevet ide írnátok, ami szerintetek ritka, szép és anyakönyvezhető. Mindenkinek más az ízlése, és mindenki maga dönti el mi lesz a gyermeke neve.
2013. máj. 15. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!