Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 és fél hkm vagyok 170...

Papajácsja kérdése:

17 és fél hkm vagyok 170 centi és most 74 kiló. Amikor teherbe estem 77 voltam. Baj az hogy azóta fogytam és nem híztam?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a baba rendesen fejlődik, akkor végülis nem gond. Szedsz vitamint? Eszel rendesen? Mert ha igen, akkor nem hiszem hogy gond lenne.
2013. máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A doki szerint a babával minden a legnagyobb rendben van csak magnéziumot szedek és az nem kifejezés hogy eleget mert sokkalta többet eszem mint a terhességem elött... mondta a doki hogy nem lát semmi bajt csak számomra tök furcsa hogy még semmit nem híztam mert mindíg is borzasztó hízékony voltam.
2013. máj. 15. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
nem baj !!én is fogytam...aztán vissza jön az még :))
2013. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, én holnap töltöm a 18. hetet. Eddig én is fogytam 3 kilót. A baba nálam is jól fejlődik. Az arcomról és a fenekemről ment le. Kevesebbet eszek és nagyon sokat iszok.

De a pocak már kezd látszódni. :) Boldog babavárást! :)

R-27

2013. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!