Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy nézzik - vizsgálják a...

Hogy nézzik - vizsgálják a magzatvízszívárgást?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok, vasárnapra vagyok kiírva és már a múlteheti UH-n megállapítoták, hogy kevés a magzatvíz, azóta figyelem (az orvos utasításainak megfelelően) és szerintem is szívárog, erre mondta dokim, hogy akkor holnap megnézzi. Kérdésem : Hogyan? Nagyon fáj, a méhszájam még zárva (3000-es). Valami tesztcsíkról beszélt, tud valaki valamit erről?
2009. okt. 1. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Vizsgálat + lakmusz. Ha elszíneződik, szivárog.

Ha gombára kúpot használsz (esetleg), vizsgálat előtt szólj a dokinak! Nekem ezért nem látták, csak harmadjára.

2009. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kórházban voltam szülés előtt 2 hétig, és szerintem szivárgott, hiszen a vége felé már a vastag betét is átázott. Nekem műszeresen nézték többször is, olyan mint a rákszűrés. Feltették azt a cső alakú hüvelytágítót, aztán benéztek lámpával, + vettek mintát is, amit laborba küldtek.Azt mondták, ha emelkedett a CRP akkor valamilyen gyulladástól van a folyás, ha nem emelkedett, akkor az magzatvíz. Nem volt emelkedett, de a sok vizsgálattól kezdett kinyílni a méhszáj, és megindult a szülés is.
2009. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét válaszolónak! Hál istennek ez nem tűnik túl vészesnek.

Minden jót nektek

2009. okt. 1. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!