Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes kortól vizsgálják...

Hány hetes kortól vizsgálják a méhszáj állapotát?

Figyelt kérdés
21hetes vagyok,magándokihoz járok,de eddig nem nézte a méhszáj állapotát,mikortól fogja?Kellemetlenebb ez a vizsgálat mint a rákszűrés?
2011. jan. 8. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kezdetektől minden egyes alkalommal nézte a méhszájat, be is írogatta az értékeket a kiskönyvembe.

Egyébként számomra kellemetlen, manuális vizsgálat és ha fenn van a méhszáj, eléggé fel kell nyúlnia, hogy érezze. Van, aki könnyebben viseli. Persze, én is elviselem, minthogy ne nézze és baj legyen, de nem a kedvenc vizsgálatom.

2011. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is mindig nézte a doki, most hogy szabin van mások nem taperolják(2hete, és remélem a jövőheti ctg már nem lesz)

Amúgy a 36.héten levett kenetnél minimum meg kell néznie(nálunk van ilyen) na az ritka kellemetlen, mikor kacsázik:S:S. Előtte piskóta a vizsgálat, de az, pedig csak kenetvétel

2011. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a havi dokilátogatáskor mindig nézett méhszájat is és semmi különbség nem volt a sima vizsgálathoz képest. Egyáltalán nem fájt.
2011. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezdetektől,minden hónapban.
2011. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 24. héten nézte először, illetve előtte egyszer görcsöltem, akkor megnézte. Szerintem nem annyira kellemetlen, pedig még mondta is a doki, hogy extrán fent van a méhszájam, nehezen érte el.
2011. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 23. héten nézte az orvos először.
2011. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is kezdetektől
2011. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!