Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen természetes hogy...

14 hetesen természetes hogy fekve azt érzem mintha őkőllel nyomnák ki a hasam?

Figyelt kérdés

eddig néha fordult elő,de most már általában érzem hogy feszűl,és tényleg olyan mintha 2 kl nyomná,feszitené ki.

ez a baba?ő helyezkedik?kérlek segitsetek.nyugtassatok meg hogy természetes.


2008. jún. 17. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem mit akartál írni azzal ,hogy :olyan mintha 2 kl nyomná,...
2008. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ez normális nekem is 14 hetesen nozdult meg és én is olyan lökés szerüt éreztem mintha valmi belöröl döfködne de naponta csak egyszer vagy kétszer éreztem szoval ritkán és ez mára mostmár mocorgás lett de néha kinyomja magát oldalra vagy a hasam aljára ,a védönöm nem hitte hogy 14 hetesen a magzatot éreztem de én biztos volta benne.most 19 hetes vagyok csak nyugi ez biszti a baba lesz jo eröben van.boldog baba várást
2008. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!