Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti festitek a hajatok...

Kismamik ti festitek a hajatokat? Ha igen milyen sűrűn?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Én melíroztatom már évek óta, és most sem hagytam abba. Terhességem alatt azért nem jártam olyan sűrűn, egyszer melíroztattam, és a most a végén még utoljára, mert egy darabig úgysem lesz rá időm:)

39 hetes km

2009. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én 35 hetes vagyok és eddig 3x festettem...

előző terhességemnél 2x festettem... semmi baja nem lett.

2009. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, havonta, ugyanúgy mint terhesség előtt. Bizonyítotatn nem jut be a véráramba, tehát nem veszélyes a babára. Arra kell figyelni, hogy minél kevesebbet lélegezz be a szagából. Ha nagyon félsz, lehet kapni természetes alapanyagu hajfestéket horror áron... (vagy hennát)
2009. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen az első terehsségemnél is kb. 1,5 havonta, szoptatás alatt is és most a második terehsségemnél is ugyanúgy. A babára ez nem veszélyes.
2009. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem festettem be egyszer sem, de nem azért, mert félni kell a festékektől, hanem azért, mert ráfér a hajamra a pihenő. Két-3 árnyalattal sötétebb a festett az eredetinél, annyira nem vészes a lenövés sem.

majd szülés után, ha lesz egy kis időm befestem(nekem nem gáz, mert fodrász vagyok :D )

38 hetes kismami

2009. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szinten olyan masfel havonta.
2009. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Terhességem elején eredeti hajszín (mogyorószőke), ebbe pici szőke melír. 145 hetesen gondoltam tetetek bele egy kis világosbarna melírt (nem ért a festék a fejbőrhöz). Na ez 2 hajmosásig tartott, pedig jó minőségű festéket vettem.

A fodrászom mondta, hogy a terhesség alatt a haj néha "ledobja" a festéket. Nálam legalábbis ez történt.

Marad a szőke melír, azt eddig is 2-3 hónaponta rakattam bele.

2009. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Minden masodik honapba meliroztatom. Vilagos barna hajamba van ketfajta szoke melir egy vilagos szoke meg egy hamvas szoke.

19+2 hetes kismama

2009. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Festem ugyanúgy mint a terhességem előtt.Nekem világos szőkére van festve úgy másfél havonta.19hetes babás vagyok.
2009. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!