Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babát váró anyukák,...

Második babát váró anyukák, hogy bírtok a nagyobb gyerekkel?

Figyelt kérdés
27 hetes terhes vagyok. A nagyfiam 1,5 éves lesz lassan. Az utóbbi napokban mintha veszítenék a türelmemből. Ingerlékeny vagyok. Nem tudom, hogy a hormonoknak tudható-e be, de nehéz vele. Kezd hisztizni mindenért, akaratos. Ti hogy vagytok ezzel?
2009. okt. 1. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk uyan ez van.

A lányom 20 hónapos,én most 17.hetes vagyok.

Nekem is kevesebb a türelmem.de próbálok odafigyelni.

Rebeka is hisztisebb,de ezt betudom a náthának....

Na meg nálam a horonoknak.

2009. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Pont most vesztem össze a nagyfiammal, aki 3 éves :( Egyre nehezebb vele, mert ha arról van szó simán ellenkezik. Szóval gatya felköt és 10-ig számol, vagy 20-ig, 50-ig stb. Én ma töltöm a 34 hetet. Ráadásul nehéz is, mert egyedül vagyok a nagyobbal, párom kamionozik EU-ban, ritkán van itthon.
2009. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az én férjem is reggel megy és este jön. Látom a fiamon hogy kellene neki az apja de ő keresi a pénz most.

Lelkiismeretfurdalásom van néha ha rászólok keményebben de kezd balhézni. Rengeteg türelem kell hozzá..

2009. okt. 1. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem veled van a baj, hanem a fiad van a hisztis korszakban. Akkor is ott lenne, ha nem lennél babás, max másképp viselnéd.

Lányom 16 hós, 18 hetes vagyok. Vele nincs gond, csak annyi, hogy fáradékonyabb vagyok. A séta nehezen megy, inkább leülünk valahova, és a gyerekek szaladgálnak, mi meg beszélgetünk a szomszédasszonnyal. Itthon sokszor alig várom délben, hogy egyen, és letehessem, mert ingerült vagyok az éhségtől és fáradtságtól...

Apa regel 5-kor megy, este 7-kor jön...

2009. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 15 hónapos és én 17 hetes terehs. Már vagy 2 hónapja elviselhetetlen hisztiket vág le. Na meg az örökös rugdalása. Tegnap fel is mondtam a szolgálatot mikor a hasamat elkezdte ütlegelni. Csak bőgni bírtam. Úgy érzem utál, teljesen kifordult magából és már én is. Végeláthatatlan a helyzet sajnos. Bár vannak jó napjai, de reggeltől estig egyedül nagyon nehéz vele, főleg, hogy nem tudom senkire bízni vinnem kell még a dokihoz is....
2009. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért azt nem szabad hagyni, hogy egy gyerek "ütlegelje" az anyját... Akkor sem, ha nem terhes, teljesen mindegy. A tiszteletet meg kell tanítani és ha nem most, akkor mikor?? Mi lesz így veletek? Örök akaratosság és hiszti? Ő fogja irányítani a családot? Kicsit szedd össze magad, a Pici kedvéért is, és magadért is, az egész családért!!!

Sok erőt, türelmet kívánok hozzá :)

2009. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kislányunk 3és fél éves én 30-hetes vagyok,és egy ideje szőrnyen hisztis és akaratos,tényleg nagyon túlzás és nagyon szemtelen is,nem tudom,hogyan kezeljem a dolgot,akinek van ezekre valami bevált módszere az írjon,ja és,hogy mitől lehet ennyi idősen már elvileg elmúlt a dac korszak.
2009. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A terhesség alatt más tünetem nem volt szerencsére, mint a fáradékonyság. A fiam alvása egy éves korára rendeződött és nem kellett felkelnem megszoptatni 4 alkalommal. Szerencsés az az anyuka aki tud pihenni, mert kevésbé ingerlékeny akkor az ember. Az éjszakai pisilések után(hajnali 4-5 órakor kell kimennem)nehéz visszaaludnom és mint a mosott rongy úgy kelek az utóbbi hetekben:( Az én fiam is egyre izgágább, nem direkt, de pelenkázás közben néha megrúg. A védőnőm szerint 1-2 éves kor között a legnehezebb.(Utána más miatt lesz az, de most még értetlenek)
2009. okt. 2. 07:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!