Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok 22 hetesen...

Mit gondoltok 22 hetesen korai összerakni a baba bútort?

Figyelt kérdés
A hasam már elég nagy vagy is alakulgat, de sokszor olyan fáradtság gyötör, hogy félek december felé nem lesz hozzá energiám!Január végére vagyok kiírva!
2009. okt. 1. 12:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
23+4 vagyok. Mi már megvettük kb 3 hete a kiságyat, mert jó áron találtunk kombit. Nekünk a hálószobánkból lesz babaszoba, lassan meglesz az ágy helye is. Ha lesz hangulatunk, összerakjuk, utána tudunk jobban pakolászni.Van ágyneműtartó és pelenkázó szekrény. Így amit veszünk, már bele tudjuk pakolni, jobban látjuk, mi nem fér el, mi hiányzik.J január elején meg kimosunk mindent, hogy frissek legyenek.
2009. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én január elejére vagyok kiírva, második baba. Én is átnéztem már a nagyobbik ruhatárát, hogy mi az, amit felhasználhatok + hétfőn vettem 5000 Ft-ért egy ismerősömtől egy szatyornyi téli babaruhát( mivel az első nyári volt). Igazából már csak Bundazsák és Hordozó kell. A bundazsákot is megkapom az ismerősöméktől, és a hordozóval, meg a kiságy összerakásával várunk novemberig. (de a ruháinak már megcsináltam a helyet a szekrényben)
2009. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!