Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok 22 hetesen...

Mit gondoltok 22 hetesen korai összerakni a baba bútort?

Figyelt kérdés
A hasam már elég nagy vagy is alakulgat, de sokszor olyan fáradtság gyötör, hogy félek december felé nem lesz hozzá energiám!Január végére vagyok kiírva!
2009. okt. 1. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem korai. Aki babonás, az azt mondja, hogy nem jó előre... de legyünk őszinték, nem azért lesz egészséges egy baba, és nem azért lesz ne adj Isten baj, mert felállítottuk a babaútort.
2009. okt. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazad van!Meg én nem szeretném a páromra hagyni az ilyen dolgokat!Az nem olyan!
2009. okt. 1. 13:20
 3/12 anonim ***** válasza:

tudod, mi épp most akarjuk akciósan megvenni a kiságyat. És mióta ezen gondolkozok, egyre jobban elhatalmasodik rajtam az aggodalom. Olyan furcsa érzés: tudatosul benned, hogy már nincs visszaút, valóban érkezni fog a kis jövevény. Különben vártam volna még, csak közben akciósan találtunk kiságyat, olyat, amilyet már nézegettünk, úgyhogy azt hiszem, belevágunk mi is a vásárolgatásba.


24 hetes kismami

2009. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én már 12 hetes ultrahang után elkezdtem vásárolgatni apránként!Már csak az apróságok hiányoznak pl:amibe hazahozzuk,kis pléd, meg a pelenkázó!Próbálom húzni az időt, de már egyre nehezebb!Meg ha össze van rakva és be van pakolva akkor jobban látja az ember mi az ami hiányzik.
2009. okt. 1. 13:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is január végére vagyok kiírva :) Szerintem nyugodtan készüljetek el! Én is aggódom kicsit, hogy egyre kevésbé leszek aktív, de nekünk még nincs meg miden :)

Kellemes babavárást kívánok! :)

2009. okt. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne korai? Én is 18 hetes vagyok a másodikkal, de napok óta ruhapakolási lázam van. Amit lányo már kinőtt, de rózsaszín eltettem, a kicsiket összeválogattam, hogy mi van, a többi félre.... Amúgy még mindent kimosok,kivasalok az utolsó hetekben majd
2009. okt. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!énis január végére vagyok kiírva.igaz még nemvettünk semmit,de 1-2 héten belül elkezdünk vásárolni.találtam egy-két dolgot akciósan így nemvárunk vele tovább.és különben sem lesz kedvem decemberben futkozni minden után.jó babavárást és vásárolgatást!23+5 hetes kismama
2009. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Én is, már nagyon korán elkezdtem babacuccokat vásárolgatni. Egyrészt azért, mert ösztönösen vásárolnom kellett, másrészt meg szerintem jobb, ha darabonként gyűjtögetem össze a dolgokat, minthogy egyszerre egy vagyont kelljen kiadni érte. Viszont a védőnőm nagyon megdorgált, merthogy a 28. hét előtt megszületett babák menthetetlenek, és jobb félni, mint megijedni.:-(( Szóval szerintem egy két cucc belefér, de a nagyobb dolgokkal még várj, mert tényleg borzasztó érzés lehet egy szépen berendezett, üres babaszoba látványa.
2009. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
18 hetes vagyok és nagyjából megvan minden,nem aggódom valahogy érzem,hogy nem lesz baj.Nagy öröm nekem a babaszoba :-))!
2009. okt. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én 17-18. hétben vagyok, viszont mi még kicsit várunk, én majd pont január, vagy karácsony körül szeretném elkezdeni az efajta készülődést:) persze, nekem kicsit több időm van:)
2009. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!