Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség idején valóban...

A terhesség idején valóban szebbek a kismamik?

Figyelt kérdés
Én semmilyen változást nem látok magamon, ugyanúgy nézek ki, mint terhesség előtt.De mi szebb rajtunk?Az arcunk?Vagy a gömbölydedebb idomaink?:)Erre kiváncsi vagyok :)
2009. okt. 1. 12:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hmm jó kérdés! :-) Én az első trimeszterben olyan rosszul néztem ki a sok rosszulléttől, hogy senki nem fordult meg utánam az utcán :-)az arcomra volt írva, hogy szarul vagyok.

A 2. trimeszterben eltüntek a ragyáim, puha lett az egész testemen a bőr és bársonyos, de ez narancsbőrrel is járt, mert ugye a kötőszövetek lazulnak ilyenkor. Lassan nő nekem is a lábamon a szőr, ez tök jó és gyönyörű körmeim lettek, erősek és hosszúak. Jól éreztem magam, jól is festettem az utcán :-)

3. trimeszter, körömtöredezés, újra ragyák az arcomon! Nem érzem magam szépnek most :-)

2009. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Furi ez, én egyáltalán nem érzem magam szebbnek, inkább egy mormotával keresztezett bálnának, ijesztő méretű mellekkel. Ehhez képest a férjem teljesen be van indulva, hogy milyen szép lettem és milyen szexis, teljesen el van olvadva. És minden barátom-ismerősöm folyamatosan dicsérget, hogy milyen jól nézek ki, majd kicsattanok az egészségtől, stb. Tényleg lehet valami a kisugárzással.

22 hetes km

2009. okt. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!