Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség idején valóban...

A terhesség idején valóban szebbek a kismamik?

Figyelt kérdés
Én semmilyen változást nem látok magamon, ugyanúgy nézek ki, mint terhesség előtt.De mi szebb rajtunk?Az arcunk?Vagy a gömbölydedebb idomaink?:)Erre kiváncsi vagyok :)
2009. okt. 1. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy csak a kisugárzás szépít, közben meg a bőr... :)

Bár én még csak 7 hetes vagyok, de a párom szerint a bőröm szebb, mint valaha, és nagyon puha, ilyen még sosem volt.

Bezzeg, mikor kiderült, hogy babánk lesz, olyan dudorok jöttek az államon, mint 13 éves koromban... :)

A haj kevésbé hullik a hormonok miatt, így van, akinek sűrűbb és fényesebb lesz, de a terhesség után a ki nem hullott szálak aztán majd belendülnek, és kihullanak.

A cicik is szebbek lehetnek, igen, vagyis kerekebbek, de inkább arcra mondják, hogy szépülünk.

2009. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Háááát... nem tudom. Én csúnya voltam terhesen. Egyetlen szép dolog volt bennem: a fiam. :) Csíkos lett a hasam, kihullott az a csepp hajam is ami volt, nagyon meghíztam (25kg-t) tiszta ragya lett az arcom... Biztos van aki megszépül, de az nem én vagyok.
2009. okt. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a kisugárzáson van a hangsúly.Legjobb esetben ilyenkor a nők olyan boldogok,hogy sugározzák a külvilág felé a békéjüket,nyugalmukat (mondom,legjobb esetben).

És biztos igaz,mindenki olyan képet mutat,amilyennek látja magát (nem biztos,hogy meg tudtam fogalmazni rendesen).

Másrészt gondolom az ösztönök a termékenységgel kapcsolatban.Például tudományos megfigyelés,hogy azért vonzóbb a magas sarkú cipő,mert olyan testtartása lesz az embernek,mint az állatvilágban a párosodásra kész és hajlandó nőstényeknek.

Ha viselkedéskutató lennék,biztos jobban meg tudtam volna magyarázni,de ez a véleményem.

2009. okt. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajam ugyan több lett, de hamarabb zsírosodott, körmöm erősödött, de az arcom... katasztrófa, egy merő ragya az egész, a mellkasom és az egész hátamon telis tele ragyával. Borzasztó. És torzult egész terhesség alatt az arcom, pedig egy cseppet sem voltam vizes, mintha nem is én lennék. 7 kg-t híztam, és szana szét repedt a hasam, pedig több flakon testápolót kentem rá.
2009. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A férjem szerint szebb vagyok terhesen, azt mondta, mostantól mindig az leszek :))) Persze ez vicc, mert így is a harmadik gyerek már :)

Nekem is csíkos a hasam, sokat híztam, de ez nem érdekli. Teltebbek a melleim, sugárzóbb a mosolyom, nagyon szexinek tart, alig bírok vele :)

2009. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát ez fura amit írtok, én is azt hittem, hogy mindenki megszépül várandósan. Nekem pl. állandóan puklik voltak az arcomon, amit persze nyomkodtam, ezért heges volt. Mióta várom a bébit, egy darab pattanás, még pukli sincs az arcomon, olyan bababőröm van, hogy egész nyáron semmilyen púdert, semmilyen krémet nem kellett rá kennem. Bárcsak így maradna.

A hajam: úgy zsírosodott, hogy 3 naponta kellett mosnom. Most néha eszembe jut 1 hét után, hogy meg kéne mosni, de akkor sem azért, mert zsíros, hanem mert már egy hete volt mosva. Jó, mert hosszú a hajam, így spóroltunk egy csomó sampont is :o) Jó, a hasimon jöttek szőrök, meg lehet, hogy csíkos is lesz, de alapvetően jó lenne, ha így maradnék.

Félek, hogy szülés után minden visszaváltozik a régibe :o(((

2009. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

az túlzás, hogy szebb vagyok, de az igaz, hogy a körmöm szörnyen erős lett, a hajam nem zsírosodik és (szőrösebb vagyok a kelleténél) a lábamon is lassabban nő a szőr. Körülbelül ennyi változást vettem ésre magamon.


24 hetes km

2009. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

16+6 vagyok.

A hajam és a körmöm megerősödött. Néha pattanások vannak az arcomon, de a cicim és a vállam szinte állandóan ragyás. A hasam már akkora, mint egy 6 hónaposé, pedig csak 4 kg-t szedtem fel, a cicim bedurrant (ami ellen a férjemnek semmi kifogása), hiába vagyok sportos ha a hormonok miatt belágyultak az izmaim, egyedül a mosolyom a régi.

A kollégáim (pasik és nők) egyre csak azt viszik milyen szép lettem.

Hát nem tudom. Én a hajamon és körmömön más "szépülést" nem tapasztaltam, a többi inkább negatív. Na jó, a nagyobb cicit a pasik azért megnézik (aztán látják a gömböc hasamat, és csak mosolyognak).

A kisugárzásom erősödhetett a babavárástól. Mást nem tudok elképzelni. Mivel eddig is ennyit mosolyogtam, mint mostanában.

2009. okt. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a kérdésen én is gondolkodtam már. Én sem vettem észre semmi változást, kivéve a mellnövekedést, és a második serdülőkoromat :) Az arcom, vállam, és a hátam folyton pattanásos. Egyik elmúlik, egy másik előjön...de remélem elmúlik majd, s egyszer én is szép leszek:)
2009. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Lányok, nekem az Aknesol nagyon bevált, igaz, alkoholos, úgyhogy krém kell mellé, mert szárítja a bőrt, de 1 hét alatt eltűnt minden pattanás!

Bioboltban 800 ft. És szintentartásnak elég a heti 3-szori kenés.

2009. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!