Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor kezdett el látszan...

Kinek mikor kezdett el látszani a pocakja?

Figyelt kérdés
Ami egyértelmű terhesség látszik,nem pedig olyan mintha csak duci lenne a hasad.
2009. okt. 1. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az elsővel 10, a másodikkal 9 hetesen. A faluban már kiszúrták, hogy babás vagyok, és nem csak híztam...
2009. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok, s még mindig attól függ, hogy milyen ruha van rajtam. Ha egy bővebb póló, akkor még semmi sem látszik, ha feszülős felső, akkor van egy kis pocakom, de aki nem tudta, hogy babát várok, azt mondta csak olyan, mintha bereggeliztem volna. Viszont ruha nélkül egyértelműen látszik. Pont tegnap mondta a párom, hogy már kezdi elhinni, hogy van ott vki a pocakban. :)
2009. okt. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem azért nem látszik még rajtam egyértelműen, mert kövér lennék. 65kg-mal indultam, most 68,5kg vagyok. Anyukámnak sem volt nagy pocakja, csak 7-8kg-t hízott velem.
2009. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
24 hetesen mostmár azt mondják, hogy azért látszik rajtam. De még nem egyértelmű. 94 cm. a pocim
2009. okt. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
16 hetes vagyok es mar egyertelmuen latszik,szuk ruhaban nagyon, bovebb ruhakban pedig csak kukucskal a pocak:).Ez alkattol fugg.Ket egyforma gyerek nincsen de ket egyforma terhesseg sincsen.Mindenki maskepp eli meg a dolgot.
2009. okt. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
16+6 km vagyok, 2 hete kezdett el iszonyatosan nőni a pocak, de súlyban csak 4 kg-t szedtem fel összesen. Már nagyon látszik, sokan kiszúrták, hogy ez nem sima hízás. Hátulról még olyan vagyok, mint régen, csak a pocak kerekedik. Ja, és a cicim is nőtt B-ről C-re az elmúlt pár nap alatt. Hétvégén megyek beszerzőkörútra(nadrág, melltartó).
2009. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat...Én még csak a 10.hét 4 napos vagyok ugyan,de nekem is nőtt egy picit a hasam, de ezt még ismeretlenek hihetik elhízásnak is.De nem sokáig,remélem.
2009. okt. 2. 07:34
 8/11 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok és még nem nőtt annyira,hogy észrevegyék a terhességet,mintha fel lennék picit puffadva!
2009. okt. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Bocs, de miért kell lepontozni minket, csak azért, mert már 16 hetesen látszik a pocak????

Örüljön a lepontozó, hogy neki még nem látszik annyira. Nem olyan kényelmes egyre domborodó pocival közlekedni, és titkolni sem tudom sajna, pedig csak a 20. hét környékén akartuk elmondani az ismerősöknek. A családnak is csak a 12. héten mondtuk el.

Bocs, hogy kerekedek. :)

2009. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
NO STRESSZ!!!:)Elozo vagyok aki 16 hetesen mar kerekedik.En orulok neki nagyon,ma is ereztem bugyborekolast:)de ne feledjuk el azt se hogy mindjart nincs amibe kimozduljak az utcara,mert mindent kinottem mar.Se baj majd elmegyek es veszek magamnak terhes nadragokat.En nagyon boldog vagyok,tudja meg az egesz vilag,es ne mergelodj a pontokert kedves 16 hetes kerekedo pocakos,majd a vegere ugy is alig fogjuk birni.Mindenkinek kivanok kellemes boldog babavarast:))
2009. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!