Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3-4hetesen voltam tüdőszürön...

3-4hetesen voltam tüdőszürön lehet e baja a babának?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztos,hogy nem!Ez minimális sugárzásnak felel meg!Nyugi!
2008. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártottál, ebben a korban a mindent vagy semmit törvénye érvényesül,tehát mivel megtapadt, így biztosan nem ártott. Hány hetes vagy?

18 hetes kismama

2008. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem meg csináltass majd genetikai vizsgálatot.

Kellemetlen az amniocentézis,de megnyugtató ha jó az eredménye.Ezek után főleg.

A röntgen sugár kromoszómatörést okozhat,ezért van az,hogy még ha feltételezhető a terhesség,már akkor sem röntgeneznek.Ez a mindent,vagy semmit elv nagyon butaság.Pont az elején lehet legtöbbet ártani babának.

Gondolom nem túl megnyugató a te számodra sem,hogy lehet,hogy nem lesz gond,de az is lehet hogy igen.

Könnyű másnak olyan tanácsot adni,hogy nyugodjon meg,ha mégis ártott,neked kell majd elviselned.

Szerintem mindenképp beszélj erről a nőgyógyászoddal is,és genetikussal is.Én több szakember véleményét kikérném,biztos ami biztos.


Jó egészséget,boldog babavárást.

Én is drukkolok,hogy ne legyen gond,de szerintem jobb félni mint megijedni.

2008. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
6 hetett töltöm ma,és utána számoltam pont 4voltam
2008. jún. 17. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első két válaszolóval értek egyet. Nagyon minimális a sugárzás, ráadásul még az elején voltál. Nem hinném, hogy ettől bármi baja lenne a babádnak.
2008. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!